Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Run Wisla - A Simple Story

Run Wisla - A Simple Story

reklama
data Data: 19 lipca 2017, środa

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, InfoBarka, Port Czerniakowski (pokaż na mapie)
Opti Taxi
A simple story / Prosta historia
Dwóch biegaczy, Jedna i jedyna w swoim rodzaju rzeka. Nietuzinkowy sportowy wyczyn, ale i niezwykła podróż na granicę własnych możliwości. Podróż, której motorem są pasja i odwaga.
Jak zwykli ludzi robią rzeczy przez innych określane jako niezwykłe? Co nas prowokuje do zmiany myślenia o tym, co wolno a czego nie powinno się robić?
24 sierpnia 2016 roku około szóstej po południu Alan Parsons i Andrew Mossop docierają do ujścia rzeki Wisły nad Morzem Bałtyckim. Przebiegli właśnie 1,145 km wzdłuż jej nurtu, zaczynając od źródła w Baraniej Górze, w Beskidach 26 dni wcześniej. Biegli średnio po 50 km dziennie, z czterema dniami odpoczynku.
Wisła była cichym świadkiem zmagań i przeszkód, które stanęły na drodze Alana i Andiego. Z jednej strony były to dramatyczne momenty konfrontacji z własnymi słabościami, z drugiej te niezapomniane chwile, kiedy odnajduje się wiarę we własne możliwości zarówno jako biegacza jak i człowieka.
Poznajcie historię niesamowitej podróży przez jedno z najbardziej intymnych i nieodkrytych miejsc, wzdłuż wciąż zapomnianej w wielu miejscach Królowej Polskich Rzek. Run Wisła będzie nowym wyzwaniem dla wielu biegaczy. Ten pierwszy raz w obiektywie uchwyciła Patrizia Fagiani.

Patrizia Fagiani jest włoską fotografką, która od 2009 roku mieszka w Warszawie. Uwielbia poprzez zdjęcia opowiadać historie, realizowała reportaże w Europie, Azji i Afryce. Wspierała ideę Run Wisła, od samego początku i uchwyciła jej przebieg.

Organizatorem wydarzenia jest Run Wisła i InfoBarka, a partnerami wydarzenia są: Rok Rzeki Wisły 2017 i Żywiec Zdrój.
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)