Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Wykład Otwarty Instytutu Tomistycznego: prof. Matthew Levering, "Stworzenie i odkupienie"

Wykład Otwarty Instytutu Tomistycznego: prof. Matthew Levering, "Stworzenie i odkupienie"
Data: 28 Kwietnia 2017, piątek, Godzina: 19.00
Miejsce: Warszawa - Mokotów, Klasztor oo. Dominikanów, Dominikańska 2 (pokaż na mapie)
Instytut Tomistyczny w Warszawie serdecznie zaprasza na kolejny wykład otwarty, który odbędzie się w piątek 28 kwietnia o godz. 19.00. Zatytułowany będzie "Stworzenie i odkupienie", zaś wygłosi go prof. Matthew Levering – jeden z najwybitniejszych i najbardziej wszechstronnych współczesnych teologów amerykańskich. Obecnie jest wykładowcą w Mundelein Seminary (Illinois); pracował również na uniwersytetach: Dayton, Ave Maria i Notre Dame. Specjalizuje się w teologii dogmatycznej, moralnej i biblijnej, a także w myśli św. Tomasza z Akwinu. Jest założycielem i redaktorem angielskiej edycji czasopisma „Nova et Vetera” oraz członkiem redakcji „International Journal of Systematic Theology”.

Wykład będzie tłumaczony z języka angielskiego. Wstęp wolny.
Wykłady Otwarte Instytutu Tomistycznego odbywają się w klasztorze oo. Dominikanów na Służewie (ul. Dominikańska 2, Aula im. Jacka Woronieckiego OP). Ich współorganizatorem jest Instytut Filozofii i Socjologii PAN.

Zobacz też

reklama