Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

URSYNÓW WG WIZJI PROF. MARKA BUDZYŃSKIEGO

URSYNÓW WG WIZJI PROF. MARKA BUDZYŃSKIEGO
Data: 18 Maja 2017, czwartek, Godzina: 17.00
Miejsce: Warszawa - Ursynów, Ursynoteka Muzeum ul. Barwna 8 (pokaż na mapie)
Świętując symboliczne 40 lecie powstania Ursynowa, tym razem – zmieniając nieco formułę projektu – zapraszamy Państwa na swoistą podróż w czasie. Cofając się do roku 1969, krok po kroku prześledzimy najważniejsze punkty rozwoju dzielnicy. Opowiemy o założeniach, jakie przyświecały twórcom projektu; o pomysłach i planach, które – ze względu na panujący ówcześnie ustrój państwa, nie miały szans na realizację. Przybliżymy Państwu postać ojca Ursynowa - jak często bywa nazywany prof. Marek Budzyński, architekt i twórca osiedla Ursynów Północny - oraz jego wkład we współczesny wizerunek dzielnicy.

Na pierwszą z cyklu trzech prelekcji edukacyjnych zapraszamy ursynowian oraz mieszkańców pozostałych dzielnic m.st. Warszawy już w czwartek, 18 maja. Spotykamy się punktualnie o godz. 17.00 w budynku Ursynoteki – Muzeum, przy ul. Barwnej 8. Wykład otwarty poprowadzi przewodnik PTTK z sekcji Miłośników Warszawy i Mazowsza. Zapraszamy.

Uczestnictwo w prelekcji jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

Zobacz też

reklama