Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Mój Przyjaciel Pies - warsztaty dla dzieci

Mój Przyjaciel Pies - warsztaty dla dzieci
Data: 22 Kwietnia 2017, sobota, Godzina: 11.15
Miejsce: okolice Warszawy, Psiastkarnia, Konstancin-Jeziorna ul. Czarnieckiego 5 (pokaż na mapie)
bezpłatne warsztaty MÓJ PRZYJACIEL PIES, czyli co każde dziecko (i nie tylko) powinno wiedzieć na temat psów. Oswajamy z czworonogami, uczymy świętych zasad, przygotowujemy do posiadania własnego pupila, budujemy relację dziecko-pies. W przyjaznych, bezpiecznych i kontrolowanych warunkach Twoje dziecko pozna świat na czterech łapach: zasady bezpiecznego podchodzenia do psa, jak zachować się gdy podbiega obcy pies, co zazwyczaj robią psy, pies i jego akcesoria, czyli w co trzeba zaopatrzyć się zanim powitamy czworonoga w naszym domu.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-11 lat. Jeżeli rodzic młodszego dziecka chciałby, aby uczestniczyło ono w zajęciach, zapraszamy wcześniej na spotkanie, aby ocenić dostosowanie poziomu zajęć do potrzeb dziecka. Zajęcia prowadzimy w małych, kilkuosobowych grupach.

Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy na mail: info@psiastkarnia.pl lub telefonicznie pod nr. 791 765 399 (w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu, ilość dzieci oraz ich wiek i imiona).
Ilość miejsc jest ograniczona.

Zajęcia poprowadzi Ania Syrowiec, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i psami, członek Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom zajmującego się dogoterapią.

Zobacz też

reklama