Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

"Języki ekspresji miłości"

"Języki ekspresji miłości"

reklama
data Data: 16 maja 2017, wtorek

godzina Godzina rozpoczęcia: 17:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ursus, Al.Jerozolimskie 200, lokal BOMBA PIZZA (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Organizuję w maju 2017 r. bezpłatne spotkanie połączone z dyskusją, a zatytułowane: "Języki ekspresji miłości". Nawiązuje ono do warsztatu jaki prowadziłem w marcu br. na Konferencji "Język w procesie zmiany": link
Jednak to spotkanie, będzie przeznaczone już nie dla profesjonalistów, a dla osób, które są zainteresowane tą tematyką - komunikacją w bliskich relacjach międzyludzkich - z punktu widzenia własnej osoby i własnych relacji.

Proszę o uważną lekturę:
- termin: 16.05.2017 (wtorek), godz.17:00-20:00
- miejsce: Warszawa, Al.Jerozolimskie 200, lokal: Bomba Pizza - link
- inne:
1) dla osób pełnoletnich
2) ilość miejsc ograniczona (charakterem spotkania i pojemnością sali) - stąd i konieczność otrzymania ode mnie potwierdzenia mailem.
3) nie będzie listy rezerwowej, stąd gorąca prośba o odpowiedzialne zgłoszenia - brak uczestnictwa, odbiera taką szansę innej osobie, która potrzebuje tego spotkania.
4) dla osób uczestniczący w spotkaniu, dzięki uprzejmości BOMBA PIZZA, obowiązywać będzie 10% zniżka na zakupy dostępnych tam posiłków, napoi.
5) obowiązuje zakaz rejestrowania, nagrywania, fotografowania (pragnę, by wszystkie osoby czuły się na spotkaniu swobodnie).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy:
g.andrzejczyk@wp.pl
z dopiskiem: "Języki ekspresji miłości"

UWAGA!
W zależności od zainteresowania (ilości osób), dopuszczam możliwość zmiany formuły (od warsztatu do prezentacji - w każdym przypadku z aktywnym udziałem uczestni(ków)czek na spotkania. W przypadku dużego zainteresowania decydować będzie kolejność mailowych(!) zgłoszeń. Postaram się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin.

Z uwagi na to, że warsztat jest bezpłatny i część osób może czuć się wobec mnie zobowiązana. Czego absolutnie nie chcę. W takim przypadku proponuję następującą "walutę rozliczenia" - "mój czas - 3 godziny, za maksymalnie 2 godziny dowolnych, bezpłatnych prac społecznych - pro publico bono". Prace te nie mogą być konsultowane ze mną, czy związane ze mną, czy bliskimi mi osobami - tak jak wspominałem robię to bezpłatnie (z pobudek filantropijnych). Zaznaczam, że nie jest to obowiązkowe, a dobrowolne, podobnie jak prowadzenie przeze mnie tego warsztatu.

Serdecznie zapraszam!
Grzegorz Andrzejczyk-Bruno
Informacje o mnie: link
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)