Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Czas na Twój StartUP! – szanse dla polskich startupów w Hiszpanii

Czas na Twój StartUP! – szanse dla polskich startupów w Hiszpanii

reklama
data Data: 11 maja 2017, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 9:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Społeczna Akademia Nauk (pokaż na mapie)
Opti Taxi
11 maja 2017 w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie odbędzie się konferencja pt. Czas na Twój StartUP!, która rozpocznie cykl wydarzeń organizowanych przez Fundację Twój StartUP. Wydarzenia organizowane będą na terenie całej Polski i skierowane będą zarówno do osób, które dopiero myślą o własnej działalności gospodarczej, jak i do tych, które prowadzą już własne biznesy. Gościem specjalnym tej inauguracyjnej konferencji będzie Martin Jerch - Dyrektor Departamentu Finansów i Relacji Inwestorskich ICEX Invest w Hiszpanii, który przybliży uczestnikom cele i zasady nowego programu rządowego: Rising Startup Spain.

Program Rising Startup Spain przewiduje pomoc przy wdrażaniu nowoczesnych i innowacyjnych projektów, a także pozyskiwanie międzynarodowego finansowania dla innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych i zwiększenie możliwości inwestycyjnych w działaniach o wysokiej wartości dodanej w Hiszpanii.
Przewidywany czas rozpoczęcia programu to przełom 2017/2018 zaś czas trwania programu to 6-9 miesięcy.
Ogólne warunki programu przewidują:
• Usługi Visa (szybka ścieżka)
• Udostępnienie miejsce pracy w Barcelonie (Activa), w Madrycie (International Lab) lub w innej współpracującej organizacji, która przystąpi do programu.
• Bezzwrotna bezpośrednia pomoc finansowa w wysokości do 10 000 euro.
• Specjalistyczne doradztwo poprzez pomoc techniczną w celu wzmocnienia i wsparcia procesu finansowania i rozwoju projektów w Hiszpanii.
Program ten skierowany jest także do zagranicznych startupów mających innowacyjne projekty już wprowadzone na rynek i które spotkały się z pozytywnym odzewem rynku.
Partnerzy wydarzenia: ICEX Invest Spain; Społeczna Akademia Nauk w Warszawie; Ambasada Hiszpanii – Biuro Radcy Handlowego.

Program konferencji:

9.00-9.15 – rejestracja uczestników.
9.15 – oficjalne rozpoczęcie. Fundacja Twój StartUP. Katarzyna Wicha-Gajek, Koordynator Marketingu i PR, Fundacja Twój StartUP
9.30 – Własna firma na próbę. O czym należy wiedzieć otwierając swój biznes? Jakie są możliwości dla startupów? Preinkubacja. Michał Jeziorski, Prezes Fundacji Twój StartUP.
10.00 – Invest in Spain. Prezentacja programu Rising Startup Spain. Opracowanie i prezentacja swojego pomysłu na biznes. Poprawne pisanie wniosków konkursowych. Martin Jerch, Head of Department at the Division of Finance and Investor Relations at ICEX Invest in Spain.
11.45 – pytania i odpowiedzi. networking

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia: kamila.galarda@twojstartup.pl
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)