Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

"Friendship & Synergy" - międzynarodowa kolacja, koncert, impreza

"Friendship & Synergy" - międzynarodowa kolacja, koncert, impreza

reklama
data Data: 21 kwietnia 2017, piątek

godzina Godzina rozpoczęcia: 17:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Bemowo, Klub "Karuzela" ul. Konarskiego 85 (pokaż na mapie)
Tańczyłeś kiedyś ze swoim sąsiadem? Albo jadłeś z nim pyszną kolację? A może muzykowaliście do białego rana? Jest takie miejsce w Warszawie, gdzie niedługo będzie to możliwe, a jego nazwa mówi wszystko – Osiedle Przyjaźń.

Bemowskie Centrum Kultury, program Sąsiedzi 3 // Сусіди 3 // Суседзі 3 i projekt Synergia mają zaszczyt zaprosić wszystkich ciekawskich sąsiadów (z bliska i daleka) na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Już 21 kwietnia będzie miała tam miejsce międzynarodowa kolacja połączona z piknikiem sąsiedzkim, warsztatami muzyczno-wokalnymi, koncertami i imprezą taneczną w kultowym klubie Karuzela!

17:00 → Przesadzamy drzewko oliwne – po zimowych miesiącach znów powróci przed Karuzelę. “Olea Europea” to projekt artystki Anna Shimomura. Oliwka łączy chrześcijan, żydów i muzułmanów, jest symbolem jedności i naszych wspólnych korzeni, wyrazem solidarności i sprzeciwem wobec ksenofobii i stawiania murów.

18:00 → Poznajmy się! – warsztaty, które poprowadzi Anna Sadowska – pedagog teatru, animatorka kultury, wulkan energii.

19:00 - 22:00 → Międzynarodowa kolacja. Poczęstunek zapewnia Kuchnia Czerwony Rower, ale zachęcamy też do przynoszenia przyrządzonych przez Was, ulubionych potraw.

21:00 → Jam session, koncert improwizowany i warsztaty wokalne w jednym. Muzyczną niespodziankę poprowadzą Edka Jarząb i Gleb Michałowski w towarzystwie międzynarodowych muzyków mieszkających w Warszawie. Muzycy wraz z uczestnikami imprezy stworzą wielką wspólną improwizację, jakiej "Karuzela" jeszcze nie widziała i nie słyszała!

22:00 – ... → Impreza taneczna w klubie “Karuzela”. Usłyszymy wspaniałych DJów, miłośników nietypowych rytmów i kolekcjonerów winyli z każdego zakątka świata. Dzięki nim z pewnością wszyscy razem z Karuzelą zakręcimy się w koło! Zagrają dla nas:
Bartosz Kruczyński (Pejzaż, Earth Trax, ex Ptaki)
DJ Ryan R (Turnus w Tropikach)
Ensor (Astrophone, SideOne)

Sąsiedzi 3.0 to program pozaformalnej edukacji obywatelskiej dla lokalnych aktywistów i animatorów społeczno-kulturalnych z Polski, Ukrainy i Białorusi. Celem programu jest wsparcie działaczy i animatorów, którzy zajmują się aktywizacją społeczności lokalnych, zmniejszanie nierówności społecznych, budowanie dialogu, solidarności, i międzynarodowej współpracy. Uczestniczkami Sąsiadów 3.0 i pomysłodawczyniami międzynarodowej kolacji są Ola Rusinek i Jacqueline Horodyńska.

Kolektyw Synergia obrał sobie za cel łączyć ponad podziałami, uświadamiać, oraz czynić dobro w pięknym i radosnym stylu. Synergia to dotychczas wydarzenia muzyczno - artystyczne o wymiarze społecznym. Pełny dochód z pierwszej imprezy został przekazany Polskiemu Forum Migracyjnemu na bezpośrednią pomoc potrzebującym migrantom.

WSTĘP WOLNY
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)