Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Spacer Historyczny „Oś Saska i Park Miniatur”

Spacer Historyczny „Oś Saska i Park Miniatur”
Data: 22 Kwietnia 2017, sobota, Godzina: 14.30
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Krakowskie Przedmieście. Pomnik Mikołaja Kopernika (pokaż na mapie)
Fundacja Metamorfozy serdecznie zaprasza na spacer historyczny „Oś Saska i Park Miniatur”. Ruszymy spod pomnika Mikołaja Kopernika. Dojdziemy do placu Małachowskiego. Następnie dojdziemy do Osi Saskiej i wzdłuż niej będziemy kontynuowali spacer. Wyposażony w stare fotografie przewodnik zapewni uczestnikom spaceru „podróż w czasie”. Pod drodze Pałac Karasia, Pałac Kronenberga, Pałac Saski, Żelazna Brama, Gościnny Dwór i inne obiekty. Trasa zewnętrzna – bezpłatna.

Po zakończeniu trasy zewnętrznej, dla chętnych, wycieczka do Parku Miniatur Województwa Mazowieckiego (ul. Senatorska 38, Warszawa). Bilet wstępu w cenie 12 zł/osoba. Precyzyjnie wykonane miniatury starej Warszawy pozwolą utrwalić nam wiedzę o obiektach Osi Saskiej. Robią wrażenie! Maksymalna wielkość grupy do PMWM: 25 osób.

Spotykamy się na Krakowskim Przedmieściu przy pomniku Mikołaja Kopernika. Rozpoczynamy spacer o godz. 14.30 w sobotę 22.04.2017 r.
Orientacyjny czas spaceru zewnętrznego 1,5 godziny.
Spacer do PMWM i zwiedzanie to 1 godzina 20 minut.

Zgłoszenia i informacje: Grażyna 608-096-237

Spacer prowadzi przewodnik po Warszawie Włodzimierz Surowiecki.

Zobacz też

reklama