Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
Możesz za darmo korzystać z waw4free, dzięki reklamom wyświetlanym na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Kulturalnie zrelaksowani – Oddech i medytacja

Kulturalnie zrelaksowani – Oddech i medytacja
data Data: 25 Kwietnia 2017, wtorek

data Godzina rozpoczęcia: 20:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Bielany, Bielański Ośrodek Kultury Filia ul. Estrady 112 (pokaż na mapie)
Cykl spotkań relaksacyjno – rozwojowych. Uczestnicy poznają ćwiczenia oddechowe wprowadzające w stan wyciszenia i relaksu. Świadomy oddech ma szereg prozdrowotnych właściwości – nie tylko odpręża i przywraca harmonię pozwalając kontrolować natłok myśli, ale odżywia ciało życiodajną energią, usuwa skumulowany stres i napięcia oraz oczyszcza z toksyn pozwalając zachować zdrowie i poczucie szczęścia.

Kulturalnie zrelaksowani to cykl spotkań dla osób, które cenią sobie komfort życia, chcą odreagować codzienne stresy, negatywne emocje, zregenerować siły. W trakcie spotkań uczestnicy skorzystają z dobrodziejstw technik relaksacyjnych takich jak ćwiczenia oddechowe, wizualizacje, ćwiczenia rozciągające, głęboko odprężające ciało i umysł. Aby rozwinąć potencjał twórczy uczestników i obudzić kreatywność, poprowadzona zostanie sesja malarstwa intuicyjnego Vedic Art. Partner projektu Fundacja Life Change.

Wstęp wolny. Zapisy do 24 kwietnia.
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!

Zobacz też

reklama