Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

U studni - koncert gitarowy (Wojciech i Łukasz Molik)

U studni - koncert gitarowy (Wojciech i Łukasz Molik)
Data: 22 Kwietnia 2017, sobota, Godzina: 18.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Centrum Myśli Jana Pawła II, ul.Foksal 11 (pokaż na mapie)
22 kwietnia o godzinie 18:00 w Centrum Myśli Jana Pawła II odbędzie się koncert Łukasza i Wojtka Molików, którzy zabiorą nas w piękny świat poezji śpiewanej.

"Koncert nazwaliśmy "U studni". To dlatego, że studnia symbolizuje błogosławieństwo, dar życia, oczyszczenie, głębię a niekiedy mądrość. Jest przede wszystkim miejscem spotkania. Wsłuchując się w utwory Kaczmarskiego, Gintrowskiego i innych autorów poezji śpiewanej, poszukiwać będziemy odpowiedzi na pytanie, czy w naszym życiu jest miejsce dla Boga, wartości, dla drugiego człowieka." - mówią artyści.

Zapraszamy serdecznie!
WSTĘP WOLNY!
Centrum Myśli Jana Pawła II, ul.Foksal 11, lok.30 (1Piętro)

Po koncercie będzie można wspomóc leczenie synka naszych Przyjaciół, Maciusia Rączkowskiego. Chłopiec urodził się w 2016 roku z kilkoma wadami wrodzonymi. Wciąż pozostaje pod opieką wielu specjalistów (ortopedy, hematologa, kardiologa, okulisty, audiologa, laryngologa, gastrologa, neurologa, surdologopedy, psychologa, genetyka) i rehabilitantów. Nie wszystkie wizyty można realizować w ramach NFZ. Leczenie nóżek wymaga kosztownych wizyt w Wiedniu - niestety możliwości leczenia w Polsce wyczerpały się. Będziemy bardzo wdzięczni za Wasze wsparcie!
Więcej informacji o możliwości wsparcia leczenia Maciusia Rączkowskiego: link

Partnerem wydarzenia jest Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich.

Zobacz też

reklama