Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Jak zwiększać samodzielność pacjentów po udarach, uszkodzeniach nerwów obwodowych oraz z chorobami centralnego układu nerwowego

reklama
data Data: 22 kwietnia 2017, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 9:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ochota, Samodzielni - Terapia Neurologiczna, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Ośrodek Samodzielni serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty pt: „Jak zwiększać samodzielność pacjentów po udarach, uszkodzeniach nerwów obwodowych oraz z chorobami centralnego układu nerwowego”.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 22 kwietnia 2017 r. w godz. 9.00-17.00 w ośrodku Terapia neurologiczna Samodzielni w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18. Udział w warsztatach jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji na tej stronie: link lub telefonicznej pod nr 22 658 14 64. Liczba miejsc jest ograniczona, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Terapia neurologiczna Samodzielni pomaga i uczy chorych i ich bliskich w zrozumieniu czym jest choroba neurologiczna i zdobyciu praktycznej wiedzy i umiejętności, jak postępować, aby zwiększać samodzielność chorego.

W ramach warsztatów odbędą się wykłady i prezentacje na temat wymagań, jakie stawia choroba neurologiczna, komunikacji z pacjentem, diety wspierającej regenerację układu nerwowego, metod przywracania sprawności chodu i chwytu oraz nauki czynności dnia codziennego. Pacjenci i ich bliscy będą też mogli wziąć udział w instruktażach prawidłowego sadzania i przesadzania pacjenta oraz ubierania i rozbierania, a także indywidualnie porozmawiać z terapeutami i innymi specjalistami
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)