Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Darmowe zajęcia otwarte - Joga

Darmowe zajęcia otwarte - Joga

reklama
data Data: 15 stycznia 2017, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 12:45

miejsce Miejsce: Warszawa - Żoliborz, Kino "Tęcza" (budynek Teatru TrzyRzecze), ul. Suzina 6 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Strumień energii, który płynie przez ciało ułożone w asanie powinien być jednostajny i niezakłócony. Opór dla swobodnego przepływu energii stawia nie tylko specyficzna dla każdego z nas budowa ciała, ale i nasze myśli, lęki, czyli wewnętrzna konstrukcja psychiczna. Na zajęciach jogi jesteśmy w pełni z naszym ciałem, oddechem i umysłem w asanach. Sesje jogi oparte są na metodzie B.K.S Iyengara, która dzięki wprowadzeniu zestawu pomocy takich, jak koce, drewniane klocki, paski, umożliwia wykonanie pozycji jogi wszystkim, bez względu na wiek, stan zdrowia i kondycję fizyczną.

Na zajęcia zabierz dres, miękkie obuwie, ręcznik i wodę. Zalecamy ubranie się "na cebulkę”. Weź ze sobą matę do ćwiczeń, jeżeli masz. Poz tym potrzebujesz tylko pozytywnego nastawienia i odrobiny zapału :)

Zajęcia prowadzi:
Dorota Kobos - praktykuje jogę od 2002 roku w duchu nauk indyjskiego Mistrza B.K.S. Iyengara. Jest certyfikowaną instruktorką jogi z przyznanym stopniem w tej metodzie Intermediate Junior II. Regularnie szkoli się na zajęciach i warsztatach jogi organizowanych w Polsce, zagranicą, także w Indiach w Instytucie Jogi Iyengara RIMYI w Pune. Jest również artystką, w roku 2010 ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Od 2012 roku mieszka i prowadzi sesje jogi w Warszawie. Od listopada 2016 roku rozpoczęła prowadzenie cyklu regularnych sesji jogi w małych 6-8 osobowych grupach w małym domowym studiu na ul. Puławskiej. Jest otwarta na wszelkie działania związane z propagowaniem mądrej, przemyślanej praktyki jogi i rozpowszechnianiem rozwijania uważności i zrozumienia własnego ciała.

Wydarzenie w ramach 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Udział we wszystkich zajęciach w trakcie imprezy jest nieodpłatny. Prosimy natomiast o dobrowolne wpłaty na rzecz WOŚP do puszek naszych Wolontariuszy, których spotkacie zarówno w Kinie Tęcza, jak i na ulicach Żoliborza.
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)