Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Moje Peru, czyli samotna przygoda w kraju Inków

Moje Peru, czyli samotna przygoda w kraju Inków
Data: 14 Stycznia 2017, sobota, Godzina: 19.00
Miejsce: Warszawa - Mokotów, Klubokawiarnia Tam i z Powrotem, Antoniego Odyńca 71 (pokaż na mapie)
Cześć! Nazywam się Piotrek. Na przełomie października i listopada w 24 dni samotnie podróżowałem przez południową część Peru i chciałbym Wam o tym opowiedzieć.

Zobaczyłem klasycystyczne Plaza de Armas w Limie, tzw. "Białe miasto" położone pod dwoma aktywnymi wulkanami, dotarłem na dno najgłębszego Kanionu świata - Kanionu Colca, jadłem surową rybę na Pustyni Paracas, zjeżdżałem na desce snowboardowej w Huacachinie - miasteczku położonym przy oazie po środku pustyni, szedłem drogą śmierci z Santa Maria do Santa Teresa położoną nad rzeką Urubambą, wszedłem na Machu Picchu, a także na wysokości 4500 metrów oglądałem z bliska wspaniałe górskie jeziora, takie jak Laguna 69. Podczas naszego spotkania opowiem Wam m.in. co warto zobaczyć i przeżyć w tym pięknym kraju, czy Peru jest tak niebezpieczne jak piszą w przewodnikach oraz powiem Wam także czym jest peruwiański elektryczny prysznic i dlaczego wolałem kąpać się w zimnej wodzie.

Gorąco Was wszystkich zapraszam na spotkanie w Tam i z Powrotem. Chętnie odpowiem Wam na wszystkie pytania dotyczące budżetu, sposobu przemieszczania się po Peru, zakwaterowania, jedzenia i innych aspektów podróży!

Wstęp wolny!

Zobacz też

reklama