Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Operowe życie Marii Fołtyn

Operowe życie Marii Fołtyn
Data: 24 Stycznia 2017, wtorek, Godzina: 18.00
Miejsce: Warszawa - Ochota, Aleje Jerozolimskie 121/123 (pokaż na mapie)
Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Polscy śpiewacy operowi”. Będzie ono poświęcone MARII FOŁTYN – nie tylko legendarnej odtwórczyni moniuszkowskich ról, ale również niezwyciężonej propagatorce życia i twórczości Stanisława Moniuszki.

Celem projektu "Polscy śpiewacy operowi" jest popularyzowanie opery, a konkretnie jej wielkich polskich odtwórców. Od stycznia do czerwca, raz w miesiącu, podczas spotkań prezentowane będą sylwetki najwybitniejszych polskich śpiewaków operowych ubiegłego stulecia – tych bardziej i tych mniej znanych. Wszystkie sześć spotkań odbędzie się w Bibliotece „Przy Zawiszy” w Warszawie. A komu będą poświęcone kolejne spotkania – to już niespodzianka. Na pewno nie zabraknie na nich ciekawych wiadomości i wspaniałej muzyki.

Pierwsze spotkanie odbędzie się: 24 stycznia (wtorek) 2017 r. o godz. 18:00 Biblioteka "Przy Zawiszy" Al. Jerozolimskie 121/123

Wszystkie prelekcje wygłosi Piotr Burakiewicz – student muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim

Zapraszamy!

Zobacz też

reklama