Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Ida Dzik & Andrzej Dębowski & Marcin Małek

Ida Dzik & Andrzej Dębowski & Marcin Małek

reklama
data Data: 13 stycznia 2017, piątek

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Cynamon&Kardamon, ul. Pereca Icchoka Lejba 2 (pokaż na mapie)
IDA DZIK i ANDRZEJ DĘBOWSKI piszą i wykonują własne piosenki. Oboje zanurzeni w tradycji poezji śpiewanej, ale każde opowiada świat na swój sposób. Twórczość Idy zawieszona jest między ironią a melancholią, czerpie z codziennych wrażeń. Można w niej znaleźć zarówno białołęckie poranki, jak i kosmiczne refleksje. Andrzej z kolei łączy w swojej twórczości językową ekwilibrystykę z dowcipem, celnie opisując małe i duże dylematy czyhające na człowieka.

Ida dopiero niedawno postanowiła wyciągnąć z szuflady swoje piosenki i iść z nimi w świat. Przez jakiś czas śpiewała z Andrzejem w kameralnym projekcie Barłóg, a w 2016 roku postanowiła dać się poznać i została nagrodzona II miejscem na Festiwalu Piosenki Dołującej oraz otrzymała tytuł laureatki Złotej Piątki Festiwalu OPPA.

Andrzej zaś od lat jest stałym bywalcem festiwali piosenki autorskiej, odnosił sukcesy między innymi na Festiwalu Nadzieja, Konkursie Piosenki Kabaretowej im. J. Przybory czy Festiwalu OPPA. W 2014 roku razem z Mateuszem Nagórskim nagrał płytę „Skruchy i Erotyki dla Ewy” z umuzycznionymi wierszami Jacka Kaczmarskiego. Obecnie pracuje nad nowym projektem pod nazwą Palto6.

W wyjątkowym koncercie w Cynamonie i Kardamonie Ida Dzik i Andrzej Dębowski zagrają razem z Marcinem Małkiem, wspaniałym pianistą, wybór starszych i zupełnie świeżych piosenek ze swoich repertuarów, okraszony też kilkoma niespodziankami. Nie może Was zabraknąć!

WSTĘP WOLNY!
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)