Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Mróz odkrywa karty political fiction - spotkanie autorskie

Mróz odkrywa karty political fiction - spotkanie autorskie

reklama
data Data: 11 stycznia 2017, środa

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Empik Junior, Marszałkowska 116/122 (pokaż na mapie)
Remigiusz Mróz, jeden z najbardziej cenionych pisarzy młodego pokolenia powraca na rynek wydawniczy w wielkim stylu. Autor debiutuje w political fiction. Pierwszy tom cyklu „W kręgach władzy” – „Wotum nieufności” (Wydawnictwo Filia) przenosi czytelników w świat polityki, która nie stroni od intryg i manipulacji. Pisarz spotka się z czytelnikami 11 stycznia w salonie Empik Junior w Warszawie.

„Wotum nieufności” to pierwszy tom serii „W kręgach władzy”. Fabuła powieści przedstawia polityczny spisek sięgający najistotniejszych osób w aparacie państwowym. Głównymi bohaterami książki są Daria Seyda, Marszałek Sejmu oraz Patryk Hauer, wschodząca gwiazda prawicy. Podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa intrygę, której ofiarą ma stać się pani Marszałek. Pozornie znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy jedna sprawa.

Remigiusz Mróz – pisarz młodego pokolenia, który w szufladzie chowa podobno 30 książek, które tylko czekają na zredagowanie. Autor kryminałów, science fiction czy powieści historycznych, który zawładnął polskim rynkiem wydawniczym. Rocznie wydaje kilka publikacji. Sam o sobie mówi, iż dziennie musi napisać 10-15 stron i tygodniowo wybiegać jakieś 100 km. Studia ukończył z tytułem doktora nauk prawniczych.
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)