Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Mocny krok w nowy rok - warsztaty pozytywnego kreowania życia

Mocny krok w nowy rok - warsztaty pozytywnego kreowania życia
Data: 17 Stycznia 2017, wtorek, Godzina: 19.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście (pokaż na mapie)
Mini-warsztaty pozytywnego kreowania życia zawodowego i osobistego oraz skutecznego planowania czasu: w dn. 10 lub 17 stycznia br. w Warszawie (Państwomiasto, ul. Andersa 29).

Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Wymagana rejestracja przez formularz - kliknij w link do wydarzenia poniżej.

Warsztaty prowadzi: Maja Zawierzeniec
Wie, czego chce i ma po kolei w głowie. Od ponad 10 lat pracuje z ludźmi w różnym wieku: prowadząc zajęcia kulturoznawcze oraz językowe, wykłady popularyzatorskie, a także regularnie organizując imprezy kulturalne. Omniwertyczka. Często pytana, dlaczego się uśmiecha i skąd ma tyle energii. Żywi się słowami: uwielbia pisać, czytać, uczyć (się).
Doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Meksykanistka, autorka dwóch książek nt. Meksyku; poetka (drugi tomik wierszy w przygotowaniu), tłumaczka literatury hiszpańskojęzycznej. Mówczyni TEDxWarsawWomen 2013 i organizatorka TEDxMarszałkowska (6. edycji).
Słuchaczka kursu trenerskiego Collegium Bobolanum.
Amatorsko trenuje boks i biega.

Zobacz też

reklama