Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Koncert kolęd „Białe Święta”

Koncert kolęd „Białe Święta”
Data: 11 Stycznia 2017, środa, Godzina: 18.00
Miejsce: Warszawa - Bielany, Bielański Ośrodek Kultury, ul. Carla Goldoniego 1 (pokaż na mapie)
Wszyscy słuchamy kolęd… W okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku rozbrzmiewa nimi cała Polska. Zwiedzanie Ziemi Świętej, Betlejem – inspiruje w sposób niezwykły, wzbogaca przeżycia związane z tymi pieśniami… Ogromny i trwały wpływ na autora i solistę tego projektu Aleksandra Ładysza wywarło w 1996 tourne artystyczne i wędrówka po Izraelu tropami narodzin, życia i śmierci Chrystusa. Proponowany Państwu program jest muzyczną opowieścią o Zwiastowaniu i przyjściu na świat Syna Bożego.

W koncercie usłyszymy najpiękniejsze polskie i światowe kolędy oraz pieśni świąteczne, towarzyszące nam w okresie od Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabraknie także ciekawych wierszy i tekstów literackich. Wśród nich znajdą się najstarsze polskie kompozycje jak „Anioł pasterzom mówił”, oraz m.in. „Wśród nocnej ciszy” „Trzej królowie” oraz światowe hity jak White Christmas i wiele innych znanych melodii solo i w duetach.
W koncercie udział wezmą: Aleksander Ładysz – bas i prowadzenie koncertu, Natalia Kovalenko – sopran oraz Andrzej Płonczyński – fortepian.

Zapraszamy serdecznie w środę 11 stycznia o godz. 18.00
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 4 stycznia w sekretariacie BOK w godz. 9-17.

Zobacz też

reklama