Serdecznie zapraszamy na przesłuchania I Etapu XI Międzynarodowego Konkursu Wiolonczelowego im. Witolda Lutosławskiego.
Wstęp wolny!
30 stycznia 2018 r.
Wtorek
Sesja I godz. 10.00 - 14.00
20. JONGEN Bas / Holandia
21. KATSURA Shun-ichiro / Japonia
22. KIM Min Ji / Korea Południowa
przerwa - 15min
23. KIM Minji / Korea Południowa
24. KIM Sol Daniel / Austria
25. KOKAS Dora / Węgry
Sesja II godz. 17.00 - 21.00
26. LATOSZEK Małgorzata / Polska
27. LEE JeongHyoun (Christine) / Korea Południowa
28. LEE Jungyoon / Korea Południowa
przerwa - 15min
29. LEE Kang Hyun / Korea Południowa
30. LEE Kyung Jun / Korea Południowa
31. LEE YeongKwang / Korea Południowa
31 stycznia 2018 r.
Środa
Sesja III godz. 10.00 - 14.00
32. LEE Yerin / Korea Południowa
33. LESZCZYŃSKA Maria Kamila / Polska
34. LEWANDOWSKI Jan / Polska
przerwa - 15min
36. MAIZIERES Jean Baptiste / Francja
37. MUSSET Antonin / Francja
38. NOWAK Agata / Polska
Sesja IV godz. 17.00 - 21.00
39. OLLER Małgorzata / Polska
40. PARK Gunwoo / Korea Południowa
41. PARK Sunggeun Karl / Korea Południowa
przerwa - 15min
42. PONS Florian / Francja
43. POSŁUSZNY Mateusz / Polska
45. PRZYGODDA Johannes / Niemcy
1 lutego 2018 r.
Czwartek
Sesja V godz. 10.00 - 14.00
46. SATO Haruma / Japonia
47. SIINO Julien / Kanada
48. STASIEWICZ Katarzyna / Polska
przerwa - 15min
49. SYPNIEWSKI Caroline / Francja
50. TETZLAFF Simon / Niemcy
51. THIELE Friedrich / Niemcy
Sesja VI godz. 17.00 - 21.00
52. UENO Michiaki / Japonia
53. VIANA Alejandro / Hiszpania
54. WIŚNIEWSKA Krystyna / Polska
przerwa - 15min
55. WOJCIECHOWSKI Mikołaj / Polska
56. XU Xiaotang / Chiny
1. ALIN Josef / Szwecja
2 lutego 2018 r.
Piątek
Sesja VII godz. 10.00 - 14.00
2. ANTIKAINEN Beata / Finlandia
3. BONET GONZALES Pedro / Hiszpania
4. BOURDIS Yanis / Francja
przerwa - 15min
5. BRAJKOVIĆ Mislav / Chorwacja
6. BRAUN Nepomuk / Niemcy
Sesja VIII godz. 17.00 - 21.00
7. CHEN Yibai / Chiny
8. CHO Min Suk / Korea Południowa
9. CHOI Hayoung / Korea Południowa
przerwa - 15min
10. CHUN Yehijn / Korea Południowa
11. CHUNG Yoonhye / Korea Południowa
3 lutego 2018 r.
Sobota
Sesja IX godz. 10.00 - 14.00
12. CHWASZCZEWSKA Olga / Polska
13. DICKBAUER Vera / Austria
14. FANGRAT Julia / Polska
przerwa - 15min
15. FERNANDEZ LARA Rolando / Meksyk / Kuba
16. FERULEVA Anastasia / Rosja / Holandia
Sesja X godz. 17.00 - 21.00
17. FRIED Ben / Stany Zjednoczone
18. HERBERT Olivier / Stany Zjednoczone
19. HOSOI Yui / Japonia
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
koncert