Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Wieczne lato | przygoda | projekcja filmu Co robimy w ukryciu

reklama
data Data: 20 lipca 2018, piątek

godzina Godzina rozpoczęcia: 21:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Mokotów
Opti Taxi
Wieczne lato | Miłość, muzyka, przygoda
W środy – zauroczenia, rozstania, romanse i zdrady, czyli filmy o miłości. W czwartki – rytm, śpiew, taniec i bunt, czyli koncerty i dokumenty o muzyce. A w piątki – ruch, podróże i szalone zwroty akcji, czyli kino przygodowe. Zapraszamy od lipca do września na pełne emocji, letnie wieczory w FINA.

Miejsce: Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny. FINA, ul. Wałbrzyska 3/5

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Pokaz odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 20:00. Liczba słuchawek jest ograniczona (200). Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych). W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana.

Harmonogram filmów z cyklu Przygoda:

Mad Max. Na drodze gniewu
George Miller wraca do świata Wojownika Szos z nowym filmem. Zobacz najnowszą odsłonę legendarnej postapokaliptycznej serii Mad Max!
PT 06/07/2018

Dzikie historie
Argentyńska czarna komedia, której sześcioro bohaterów w skutek borykania się z absurdami codzienności traci równowagę i wpada w szał.
PT 13/07/2018

Co robimy w ukryciu
Zabawna opowieść o czwórce przyjaciół, którzy próbują wieść zwyczajne do bólu życie, co nie jest znowu takie proste, gdy jest się kilkusetletnim wampirem.
PT 20/07/2018

Liza, lisia wróżka
Utrzymana w klimacie retro surrealistyczna czarna komedia z Węgier, łącząca baśniowy wdzięk „Amelii” z makabrycznym humorem „Delicatessen”.
PT 24/08/2018

Urodzeni mordercy
Utrzymany w teledyskowej formie, epatujący przemocą thriller Olivera Stone’a z Woodym Harrelsonem i Juliette Lewis w rolach głównych.
PT 07/09/2018
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
zapisz w kalendarzu 20-07-2018 21:30 Europe/Warsaw Wieczne lato | przygoda | projekcja filmu Co robimy w ukryciu Szczegóły: http://4free.waw.pl/wydarzenie-47585-wieczne-lato-przygoda-projekcja-filmu-co-robimy-w-ukryciu 1440
ustaw przypomnienie
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)