Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Od inspiracji do sukcesu

Od inspiracji do sukcesu

reklama
data Data rozpoczęcia: 16 kwietnia 2018, poniedziałek

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:00

data Data zakończenia: 20 Kwietnia 2018

miejsce Miejsce: Warszawa - Bielany, UKSW, ul. Wóycickiego 1/3 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Sekcja Osobistego Rozwoju Koła Naukowego Studentów Psychologii UKSW zaprasza na cykl wydarzeń "Od inspiracji do sukcesu". Będą to wykłady i warsztaty prowadzone przez specjalistów w dziedzinach HR i biznesu. Wydarzenia będą poruszać problem odnalezienia się młodych ludzi na rynku pracy. Projekt ma na celu przeprowadzenie nas przez cały proces zaistnienia na wysoce konkurencyjnym rynku i pomoc w odnalezieniu się na nim.

Będzie to tydzień ogromnej dawki wiedzy i praktyki. W skrócie:

Pierwszego dnia cyklu odbędzie się wykład z osobą, która odniosła sukces w swoim życiu zawodowym i zainspiruje nas do działania! Uświadomi nas, że studia to nie wszystko i warto rozwijać się także poza nimi :)
Szczegóły i zapisy: link

Kolejny dzień cyklu będzie przeznaczony warsztatowi. Podczas niego dowiemy się, jak napisać dobre CV – co należy w nim zawrzeć, jak umieścić w nim nasze umiejętności, doświadczenia, talenty. Dowiemy się również jak wygląda przeglądanie CV przez rekrutera i na co zwraca on uwagę podczas swojej pracy.
Szczegóły i zapisy: link

Trzeci dzień poświęcony będzie szukaniu pracy. Jak szukać pracy? Poznamy takie strony jak LinkedIn, GoldenLine i dowiemy się, jak je odpowiednio wykorzystać. Przyjrzymy się temu, jak budować swój wizerunek w Internecie i uświadomimy sobie, dlaczego jest to ważna kwestia podczas szukania pracy.
Szczegóły i zapisy: link

Ostatnie warsztaty zajmą się procesem rekrutacyjnym. Poszerzymy swoją wiedzę na temat tego, jak przygotować się do rozmowy z rekruterem oraz jak sprawić dobre wrażenie. Ponadto, podczas warsztatu poruszony będzie temat Assessment Centre – metoda stosowana podczas rekrutacji a mało znana osobom wchodzącym na rynek pracy.
Szczegóły i zapisy: link

Cykl wieńczyć będzie wykład z człowiekiem sukcesu. Opowie nam o tym, jak zbudować swoją markę, jakie kroki podjąć, by to zdobyć. Dzięki praktycznym wskazówkom dowiemy się, jak osiągnąć sukces i wolność finansową, jak zbudować firmę, skąd wziąć pomysł na biznes?
Szczegóły i zapisy: link

Wydarzenia odbędą się w dniach 16-20 kwietnia na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3.

Wstęp na każde wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy - informacje o zapisach w linkach powyżej. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia - link poniżej.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Od inspiracji do sukcesu
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)