Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

"Wola zmienną jest" - wystawa fotografii w Wola Parku

"Wola zmienną jest" - wystawa fotografii w Wola Parku

reklama
data Data: 26 września 2017, wtorek

godzina Godzina rozpoczęcia: 10:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park (pokaż na mapie)
Wola dawniej i dziś – to temat cyklu konkursów fotograficznych związanych z historią ludzi i miejsc warszawskiej dzielnicy. Obecnie trwa jego 7 edycja. Jak wyglądały prace z z poprzednich lat? Wola Park zaprasza na wystawę zwycięskich zdjęć, która znajduje się wzdłuż ogrodzenia przy ul. Górczewskiej.
Wystawę można oglądać do 8 października.

Tematem przewodnim konkursu organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wola są mieszkańcy i ciekawe miejsca Woli dawnej i współczesnej. Uczestnicy przesyłali fotografie w dwóch kategoriach konkursowych: Ludzie oraz Miejsca. Teraz najlepsze prace mogą zobaczyć wszyscy chętni na wystawie, którą przygotował Wola Park. Wystawa „Wola zmienną jest” to nie tylko relacja z życia mieszkańców Woli. Składają się na nią również fotografie samej dzielnicy. Odwiedzający wystawę przekonają się, jak bardzo Wola zmienia się na przestrzeni lat.

O projekcie Wolskie Regionalia:
Projekt Wolskie Regionalia realizowany jest od 2011 r. przez III Czytelnię Naukową Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Celem tej inicjatywy jest promocja i upowszechnianie dziedzictwa kulturowego i historycznego Dzielnicy oraz ochrona i udostępnianie źródeł historycznych o unikalnej, nieznanej dotąd treści. W jego ramach powstały: Bibliografia Regionalna Woli oraz Cyfrowe Archiwum Wolskich Regionaliów. Wolskie Regionalia organizują wystawy, konkursy fotograficzne, biorą także udział w plenerowych imprezach kulturalnych oferując mobilne stanowisko digitalizacyjne. Projekt został doceniony przez Kapitułę Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej – zdobył I Nagrodę Warszawską Konkursu na najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej roku 2013. W roku 2015 projekt został wyróżniony w kategorii samorządowych instytucji kultury VII edycji Dorocznego Konkursu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej za Inicjatywy Kulturalne.

Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)