Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
wesprzyj waw4free
reklama
reklama

Rave nad Wisłą. Tańczymy pod gołym niebem

Rave nad Wisłą. Tańczymy pod gołym niebem

reklama
data Data: 11 Sierpnia 2017, piątek

data Godzina rozpoczęcia: 16:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Bulwar im. gen. George’a Smitha Pattona (pokaż na mapie)
Z okazji otwarcia nowego odcinka Bulwarów Wiślanych Muzeum nad Wisłą i innogy zapraszają na Rave nad Wisłą – tańce pod gołym niebem przy dźwiękach muzyki electro, krzyku mew i szumu wiślanych fal.

Piątek 11.08.2017
miejsce: Amfiteatr, Bulwar im. gen. George’a Smitha Pattona
Wstęp wolny

Wraz z otwarciem ostatniego brakującego odcinka bulwarów - przy ulicy Karowej - warszawiacy będą mogli już bez ograniczeń spacerować i jeździć na rowerze brzegiem Wisły aż do Mostu Gdańskiego, a także odwiedzać Muzeum nad Wisłą. Muzeum, w którym trwa wystawa „140 uderzeń na minutę. Kultura rave i sztuka w latach 90. w Polsce” oraz jego Partner innogy zapraszają na zabawę taneczną w klimacie lat 90., nawiązującą do tradycji nadwiślańskich rave’ów, które odbywały się na okolicznych barkach. To właśnie twórcy podziemnej sceny techno w Polsce byli odkrywcami imprezowego potencjału tego miejsca, który dziś dzięki zagospodarowaniu bulwarów zostanie w pełni wykorzystany.

W Amfiteatrze przy bulwarach swoje sety DJ’skie zagrają intrygujący artyści współczesnej sceny klubowej: Filip Lech, Earth Trax i Andre Anturium (Poly Chain b2b Facheroia), na żywo wystąpi zaś weteran warszawskiego rave’u – Karol Su/ka z projektem Escape From Warsaw. Po zmierzchu, deski tarasu plenerowego przed Muzeum zamienią się w scenę światła innogy. Pomiędzy setami tanecznymi Muzeum nad Wisłą wraz innogy zapraszają na chwilę odpoczynku do strefy relaksu.

Muzeum nad Wisłą filia Muzeum Sztuki Nowoczesnej będzie otwarte w piątek do godziny 22.00. Wstęp na wystawę w rytmie tańca, jest darmowy. Po koncercie w amfiteatrze, Barka zaprasza do siebie.

PROGRAM w AMFITEATRZE, Piątek 11 sierpnia
godz.16-18.00 - Filip Lech
godz.18-20.00 - Earth Trax
godz.20-23.00 - Andre Anturium (Poly Chain b2b Facheroia)
godz.23-24.00 - Escape From Warsaw (LIVE)

Od godziny 17.00 do 23.00 zapraszamy na wieczorną edycję Targu Śniadaniowego przy Muzeum nad Wisłą, a po koncercie na barKę (skwer im. Tadeusza Kahla) na „Dunno #33 edycja RATS”.
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)