Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Festiwal "Lato Seniora" - koncert kameralny Warszawskiej Orkiestry Kameralnej ODEON

Festiwal "Lato Seniora" - koncert kameralny Warszawskiej Orkiestry Kameralnej ODEON

reklama
data Data: 13 sierpnia 2017, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 12:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście
Opti Taxi
Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego zaprasza na wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu „Lato Seniora”. W dniach od 19 czerwca do 15 września 2017 roku przy ul. Świętojerskiej 12a będą odbywały się różnorodne aktywności integracyjne, edukacyjne i kulturalne. Wstęp na wszystkie wydarzenia ma charakter otwarty, kierowany jest do wszystkich mieszkańców Warszawy i jest bezpłatny.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń w sierpniu:

7 sierpnia o godz. 10.30 zapraszamy na warsztaty artystyczne „Rozświetlone piękno lata. Lampiony i świece z zasuszonych roślin”. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607 825 475 lub latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

8 sierpnia o godz. 11:00 zapraszamy na warsztaty "Międzypokoleniowa integracja, czyli rola rodziny w życiu seniora".

11 sierpnia o godz. 20:00 zapraszamy do ogrodu na plenerowy pokaz filmu „Optymistki”. W razie złej pogody pokaz odbędzie się w budynku.

13 sierpnia o godz. 12:00 zapraszamy do ogrodu na koncert kameralny w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Kameralnej ODEON. Wydarzenie odbędzie się w ramach inicjatywy lokalnej.

18 sierpnia o godz. 10:00 zapraszamy na wykład "Chopin w listach i twórczości George Sand".

21 sierpnia o godz. 11:00 zapraszamy na warsztaty "Dobra komunikacja międzypokoleniowa". Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607 825 475 lub latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

23 sierpnia o godz. 11:00 zapraszamy na wykład "Warszawa wczoraj i dziś".

24 sierpnia w godz. 11:00 zapraszamy na kolejny z cyklu wykład o zdrowiu. Tym razem spotkanie będzie dotyczyło cukrzycy.

25 sierpnia o godz. 20:00 zapraszamy do ogrodu na plenerowy pokaz filmu „Gran Torino”. W razie złej pogody pokaz odbędzie się w budynku.

28 sierpnia o godz. 10.30 zapraszamy na warsztaty artystyczne „Modystka czy modnisia? Odkryj swój talent i zrób własny fascynator”. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607 825 475 lub latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

30 sierpnia o godz. 16:00 zapraszamy do ogrodu na kolejną potańcówkę! Tym razem będziemy gościć DUET KOKTAJL. Na zabawie pt. „Wakacje w pełni" będziemy tańczyć w rytmie najpopularniejszych przebojów ostatnich lat oraz współczesnych hitów.

31 sierpnia o godz. 11:00 zapraszamy na zajęcia integracyjne z elementami plastyki. Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607 825 475 lub latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

Zajęcia ruchowe (cykliczne):
• 7, 14, 21 i 28 - poniedziałki – zapraszamy na zajęcia z Nordic Walking. Zbiórka o godz. 11:00 przy ul. Świętojerskiej 12a i wspólne wyjście do Ogrodu Krasińskich. Zapewniamy kijki. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.
• 2, 9, 16 i 30 - środy - zapraszamy na zajęcia ruchowe przy muzyce. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach – od 11:00 do 12:00 oraz od 12:00 do 13:00. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.
• 4, 11, 18 i 25 – piątki - zapraszamy do ogrodu na zajęcia z jogi dla początkujących o godz. 12:00. Zapewniamy maty do ćwiczeń. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.

Więcej informacji oraz relacje z dotychczasowych wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej Centrum: link

W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących Festiwalu „Lato Seniora” zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 607 825 475 lub mailowo: latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

Organizatorem Festiwal „Lato Seniora” jest Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)