Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
Możesz za darmo korzystać z waw4free, dzięki reklamom wyświetlanym na stronie.

Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Festiwal "Lato Seniora" - koncert kameralny Warszawskiej Orkiestry Kameralnej ODEON

Festiwal "Lato Seniora" - koncert kameralny Warszawskiej Orkiestry Kameralnej ODEON

reklama
data Data: 13 Sierpnia 2017, niedziela

data Godzina rozpoczęcia: 12:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście (pokaż na mapie)
Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego zaprasza na wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu „Lato Seniora”. W dniach od 19 czerwca do 15 września 2017 roku przy ul. Świętojerskiej 12a będą odbywały się różnorodne aktywności integracyjne, edukacyjne i kulturalne. Wstęp na wszystkie wydarzenia ma charakter otwarty, kierowany jest do wszystkich mieszkańców Warszawy i jest bezpłatny.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń w sierpniu:

7 sierpnia o godz. 10.30 zapraszamy na warsztaty artystyczne „Rozświetlone piękno lata. Lampiony i świece z zasuszonych roślin”. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607 825 475 lub latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

8 sierpnia o godz. 11:00 zapraszamy na warsztaty "Międzypokoleniowa integracja, czyli rola rodziny w życiu seniora".

11 sierpnia o godz. 20:00 zapraszamy do ogrodu na plenerowy pokaz filmu „Optymistki”. W razie złej pogody pokaz odbędzie się w budynku.

13 sierpnia o godz. 12:00 zapraszamy do ogrodu na koncert kameralny w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Kameralnej ODEON. Wydarzenie odbędzie się w ramach inicjatywy lokalnej.

18 sierpnia o godz. 10:00 zapraszamy na wykład "Chopin w listach i twórczości George Sand".

21 sierpnia o godz. 11:00 zapraszamy na warsztaty "Dobra komunikacja międzypokoleniowa". Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607 825 475 lub latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

23 sierpnia o godz. 11:00 zapraszamy na wykład "Warszawa wczoraj i dziś".

24 sierpnia w godz. 11:00 zapraszamy na kolejny z cyklu wykład o zdrowiu. Tym razem spotkanie będzie dotyczyło cukrzycy.

25 sierpnia o godz. 20:00 zapraszamy do ogrodu na plenerowy pokaz filmu „Gran Torino”. W razie złej pogody pokaz odbędzie się w budynku.

28 sierpnia o godz. 10.30 zapraszamy na warsztaty artystyczne „Modystka czy modnisia? Odkryj swój talent i zrób własny fascynator”. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607 825 475 lub latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

30 sierpnia o godz. 16:00 zapraszamy do ogrodu na kolejną potańcówkę! Tym razem będziemy gościć DUET KOKTAJL. Na zabawie pt. „Wakacje w pełni" będziemy tańczyć w rytmie najpopularniejszych przebojów ostatnich lat oraz współczesnych hitów.

31 sierpnia o godz. 11:00 zapraszamy na zajęcia integracyjne z elementami plastyki. Ze względu na limit miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 607 825 475 lub latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

Zajęcia ruchowe (cykliczne):
• 7, 14, 21 i 28 - poniedziałki – zapraszamy na zajęcia z Nordic Walking. Zbiórka o godz. 11:00 przy ul. Świętojerskiej 12a i wspólne wyjście do Ogrodu Krasińskich. Zapewniamy kijki. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.
• 2, 9, 16 i 30 - środy - zapraszamy na zajęcia ruchowe przy muzyce. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach – od 11:00 do 12:00 oraz od 12:00 do 13:00. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.
• 4, 11, 18 i 25 – piątki - zapraszamy do ogrodu na zajęcia z jogi dla początkujących o godz. 12:00. Zapewniamy maty do ćwiczeń. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.

Więcej informacji oraz relacje z dotychczasowych wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej Centrum: link

W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących Festiwalu „Lato Seniora” zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 607 825 475 lub mailowo: latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

Organizatorem Festiwal „Lato Seniora” jest Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
 udostępnij tweetnij dodaj Zapisz w kalendarzu
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!

Zobacz też

reklama