Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
Możesz za darmo korzystać z waw4free, dzięki reklamom wyświetlanym na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Spotkanie z Dorotą Chojnowską: Bali - wyspa bogów

Spotkanie z Dorotą Chojnowską: Bali - wyspa bogów
data Data: 20 Lipca 2017, czwartek

data Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Jaś & Małgosia, al. Jana Pawła II 57 (pokaż na mapie)
Tym razem Dorota Chojnowska zaprasza na Bali – wyspę, gdzie dróg nie blokują korki, lecz procesje. Balijczycy swoich bogów traktują bardzo poważnie i osobiście. Na oficjalne święta przypada 100 dni w roku. Do tego dochodzą lokalne święta i uroczystości. Balijczycy bez reszty oddają się kultowi swoich bogów. Pamiętają też o zwykłym, codziennym kontakcie ze światem nadprzyrodzonym. Wszędzie, gdzie tylko okiem sięgnąć leżą przygotowane dla nich ofiary. A więc w samochodach, na ulicy, na chodnikach, w sklepach. Czasem są to symboliczne kwiatki, kiedy indziej potężne kosze wypełnione jedzeniem.

Podczas pokazu podróżniczka zabierze nas na procesje, będziemy świętować pełnię księżyca, zajrzymy do świątyni małp, do świątyni nietoperzy... To tylko kilka miejsc, które wspólnie obejrzymy.

Dorota Chojnowska – autorka bloga Ale Piękny Świat, dziennikarka i włóczykij. Jej teksty można czytać w m.in. w Travelerze i Kontynentach. W podróżach najbardziej ceni sobie spotkania z ludźmi. poznaje ich jeżdżąc z plecakiem albo na bambusowym rowerze...

Zapraszamy!
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
reklama

Zobacz też

reklama