Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Rozpoczęcie Festiwalu „Lato Seniora” - koncert „Trzy Manon – Puccini, Massenet, Auber”

Rozpoczęcie Festiwalu „Lato Seniora” - koncert „Trzy Manon – Puccini, Massenet, Auber”

reklama
data Data: 19 czerwca 2017, poniedziałek

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego, ul. Świętojerska 12A (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego zaprasza na wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu "Lato Seniora". W dniach od 19 czerwca do 15 września 2017 roku przy ul. Świętojerskiej 12a będą odbywały się różnorodne aktywności integracyjne, edukacyjne i kulturalne. Wstęp na wszystkie wydarzenia ma charakter otwarty, kierowany jest do wszystkich mieszkańców Warszawy i jest bezpłatny.

Harmonogramem wydarzeń w czerwcu:

19 czerwca o godz. 11.30 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie Festiwalu „Lato Seniora”, które uświetni koncert „Trzy Manon – Puccini, Massenet, Auber”, w wykonaniu studentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina we współpracy z Filharmonią im. Romualda Traugutta.

20 czerwca o godz. 15.00 w ramach „Otwartej sceny senioralnej” ze swoim repertuarem muzycznym wystąpi zespół Bielańskie Czerwone Korale.

22 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy do ogrodu na pierwszą potańcówkę pt. „Powitanie Lata”. Do tańca zagra Warszawska Orkiestra Kameralna ODEON.

23 czerwca o godz. 11.00 zapraszamy na wykład „Postępowanie fizjoterapeutyczne we wczesnym stadium choroby Alzheimera i innych zespołach otępiennych”.

27 czerwca o godz. 11.30 zapraszamy na wykład Pani dr Małgorzaty Tomaszewskiej „Udar mózgu – przyczyny, objawy, leczenie”.

28 czerwca o godz. 11.00 zapraszamy na warsztaty z cyklu „Podróże kulinarne”. W ramach zajęć Pan Aziz zaprezentuje jak przygotować tradycyjne dania afgańskie.

29 czerwca o godz. 15.00 zapraszamy wszystkich Warszawiaków, zarówno z najbliższego sąsiedztwa jak i z dalszych zakątków miasta do naszego ogrodu na Dzień Sąsiada – spotkanie z grami, zabawami, pokazami tanecznymi dzieci oraz muzyką na żywo. Prosimy gości o przyniesienie drobnego poczęstunku na wspólny stół.

30 czerwca o godz. 12.00 w ramach „Otwartej sceny senioralnej” wystąpi zespół Kantata, który zaprezentuje swój repertuar muzyczny pt. „Stara Warszawa”.

Więcej informacji oraz relacje z dotychczasowych wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej Centrum: link

W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących Festiwalu „Lato Seniora” zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 607 825 475 lub mailowo: latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

Organizatorem Festiwal „Lato Seniora” jest Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)