Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Dzień Dziecka w Wola Parku

Dzień Dziecka w Wola Parku

reklama
data Data rozpoczęcia: 27 maja 2017, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

data Data zakończenia: 28 Maja 2017

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Wola Park w tym roku Dzień Dziecka świętuje przez trzy dni. Na najmłodszych moc atrakcji czeka 27 i 28 maja oraz 1 czerwca. W tym czasie dzieci będą uczestniczyć w warsztatach ogrodniczych i plastycznych. Czas umili im także baloniarz, animatorzy, którzy będą malować buzie i robić zmywalne tatuaże oraz wiele innych atrakcji

W dniach 27 i 28 maja w godzinach 11:00-18:00 Plac przy Fontannie w Wola Parku zamieni się w ogród. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w warsztatach sadzenia roślin oraz stworzyć wyjątkową rabatę w kształcie serca, która ozdobi plac do końca wakacji. W trakcie zajęć prowadzący nauczą dzieci, jak w łatwy sposób zasadzić własny ogródek na balkonie. Przy okazji, opowiedzą o roślinach i właściwościach ziół. W strefie Majsterkowo pracownicy Castoramy przeprowadzą Warsztaty tworzenia wyjątkowych doniczek. Będzie też okazja do wykonania wyjątkowego zdjęcia pamiątkowego w strefie Green Box. W tych dniach zapraszamy także do Strefy Plastycznej. Animatorzy będą malować dzieciom buzie oraz robić zmywalne tatuaże. Z kolei Baloniarz wręczy każdemu kolorowe, balonowe bukiety.

Podczas zabawy uczestnicy mają za zadanie zbierać za każdą aktywność pieczątki. Za zdobycie wszystkich, dzieciaki otrzymają upominki.

1 czerwca w godzinach 15:00-19:00 dla najmłodszych również przygotowano kącik plastyczny. Animatorzy będą malować buzie, a Baloniarz przygotuje balonowe kwiaty. Kolejna atrakcja dla milusińskich to kwietne tatuaże. Spośród setek wzorów każdy wybierze dla siebie coś wyjątkowego.
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)