Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Mother&Baby Garage Market – I edycja Warszawskiej Wyprzedaży dla mam

Mother&Baby Garage Market – I edycja Warszawskiej Wyprzedaży dla mam
Data: 14 Maja 2017, niedziela, Godzina: 12.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Smolna 38 (pokaż na mapie)
14 maja rusza Mother&Baby Garage Market. To pierwsza edycja wyprzedaży garażowej dedykowana tylko mamom! Już za trzy tygodnie, w samym centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej 38, będzie okazja do sprzedania oraz kupienia odzieży dziecięcej i ciążowej!

Celem wydarzenia jest zgromadzenie w jednym miejscu obecnych i przyszłych mam, które chcą dokonać kupna i sprzedaży ubranek dziecięcych, odzieży ciążowej, akcesoriów dziecięcych oraz zabawek. W Mother&Baby Garage Market mogą wziąć udział wszyscy – mamy, które chcą pozbyć się zalegających w szafie ubrań oraz przyszłe mamy, które będą mogły skompletować dziecięcą wyprawkę za kilka groszy. Również odzież ciążowa, na którą w sklepach trzeba wydać fortunę, na wyprzedaży będzie sprzedawana w okazyjnych cenach.

Mother&Baby Garage Market to nie tylko zwykła wyprzedaż. To także okazja do zawierania nowych znajomości, wymiany matczynych doświadczeń oraz do spędzenia miło niedzielnego popołudnia. Przestrzeń przeznaczona na wyprzedaż zostanie podzielona na kilka stref: zakupową, gastronomiczną, wypoczynkową oraz strefę malucha, dlatego wydarzenie skierowane jest do całych rodzin.

14 maja, Smolna 38, Warszawa – I edycja Warszawskiej Wyprzedaży dla mam – Mother&Baby Garage Market

Zobacz też

reklama