Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Turniej sportów elektronicznych - “Rush Tournament ZDZ Warszawa”

Turniej sportów elektronicznych - “Rush Tournament ZDZ Warszawa”
Data: 20 Maja 2017, sobota, Godzina: 9.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ZDZ w Warszawie, ul. Podwale 13 (pokaż na mapie)
Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w turnieju “Rush Tournament ZDZ Warszawa”. Jest to turniej sportów elektronicznych, który odbywać się będzie w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Jest to gra z dziedziny gier e-sportowych. E-sport to forma rywalizacji w której zamiast piłek i bramek wykorzystuje się gry e-sportowe, łącze internetowe oraz komputery. Turniej odbywać się będzie w dniach 20-21 maja br. w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Warszawie na warszawskiej Starówce, przy ul. Podwale 13.

W ciągu dwóch dni turniejowych gracze rywalizować będą w pięcioosobowych drużynach. Podczas eliminacji internetowych zostanie wyłonione najlepszych 8 drużyn (tj. 40 graczy). Drużyny oraz gracze rywalizować będą o nagrody rzeczowe.

Całość rozgrywek transmitowana będzie w internecie przez komentatorów e-sportowych. Zapisy trwają do 7 maja lub do wyczerpania się miejsc.
Organizatorem turnieju jest Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie i Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych.

Zapisy i regulamin na stronie wydarzenia - link poniżej.

Zobacz też

reklama