Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Trening TBC i Płaski Brzuch

Trening TBC i Płaski Brzuch

reklama
data Data: 24 kwietnia 2017, poniedziałek

godzina Godzina rozpoczęcia: 17:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Mokotów, Szkoła Tańca HAND to HAND w CH Land, ul Wałbrzyska 11 (pokaż na mapie)

rejestracja Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.
BEZPŁATNE ZAJĘCIA OTWARTE Z GYM PLANET

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne zajęcia otwarte z Gym Planet HAND to HAND.

TBC - Total Body Conditioning to ogólnorozwojowe zajęcia odpowiednie dla wszystkich! Nie ważne czy dopiero zaczynasz, czy Twoja przygoda z fitnessem już trwa, te zajęcia będą wzmacniać całe ciało i poprawiać Twoją wytrzymałość niezależnie od poziomu zaawansowania. Część ogólna polega na wykonywaniu złożonych ćwiczeń angażujących jak największą ilość mięśni jednocześnie, intensywność ćwiczeń rośnie wraz ze zwiększaniem ilości powtórzeń. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką i kończą rozciąganiem.

PŁASKI BRZUCH - Ćwiczenia na płaski brzuch to najlepszy sposób na jednoczesne wysmuklenie całej sylwetki oraz wzmocnienie mięśni i poprawę napięcia skóry brzucha. Zajęcia ukierunkowane na wzmacnianie mięśni brzucha oraz spalanie tkanki tłuszczowej, bo jak wiadomo płaski brzuch to nie zasługa samego kształtowania mięśni brzucha ale również spalania tkanki tłuszczowej z jej okolic. Zajęcia rozpoczynają się przedłużoną rozgrzewką, a kończą rozciąganiem.
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 6 + 1 =


(jeżeli pole jest zaznaczone, powyższy adres e-mail zostanie dopisany do listy odbiorców newslettera waw4free)


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free wyrażasz jednocześnie zgodę na wysyłanie na podany adres wiadomości z serwisu waw4free oraz na przetwarzanie przez administratora portalu podanych danych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883). Pełny regulamin świadczenia usług portalu waw4free znajdziesz na stronie http://4free.waw.pl/regulamin.

Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)