Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

NAJNOWSZE NA URSYNOWIE

NAJNOWSZE NA URSYNOWIE

reklama
data Data: 27 maja 2017, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ursynów
Opti Taxi
Pomimo, iż ślady działalności człowieka na terenach obecnego Ursynowa sięgają wielu tysięcy lat p.n.e., współczesna historia dzielnicy rozpoczyna się dopiero w latach 70-tych XX w., kiedy to rozstrzygnięty został konkurs na zagospodarowanie Ursynowa Północnego. Dynamiczny rozwój nowej dzielnicy Warszawy, spowolniony pierwotnie kryzysem gospodarczym z lat 80-tych sprawił, że jak grzyby po deszczu zaczęły się tu pojawiać liczne punkty usługowe, budynki użyteczności publicznej, centra handlowe czy nowoczesne osiedla mieszkaniowe.

Czwarta z cyklu integracyjnych spacerów po Ursynowie wędrówka, będzie okazją do bliższego zapoznania się z najnowszymi inwestycjami powstałymi na terenie dzielnicy na przełomie ostatniego 20-lecia. Na spacer zapraszamy już w sobotę, 27 maja. Spotykamy się na skrzyżowaniu al. Komisji Edukacji Narodowej z ul. Surowieckiego punktualnie o godz. 11.00. Z uwagi na charakter spaceru, prosimy o zabranie ze sobą biletów ZTM.

Uczestnictwo w spacerze jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)