Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

URSYNOWSKIE PASAŻE

Data: 06 Maja 2017, sobota, Godzina: 11.00
Miejsce: Warszawa - Ursynów (pokaż na mapie)
W planach kreślonych przez projektantów Ursynowa - pasaże, czyli centra handlowe, miały się znaleźć przy wyjściach ze stacji metra. Wg zamierzeń, miały to być małe uliczki oferujące mieszkańcom większość potrzebnych sklepów i usług. Do końca PRL-u zrealizowano dwie takie inwestycje – Pasaż Imieliński i Pasaż Natoliński. Wraz z rozkwitem kapitalizmu, na mapie dzielnicy pojawiły się także inne pasaże, które jednak zmieniły całkowicie swój pierwotnie założony charakter. Podczas spaceru zobaczymy te dawniejsze jak i wyrosłe na przestrzeni ostatnich lat pasaże i porównamy je ze sobą.

Na drugą ursynowską wędrówkę zapraszamy już w sobotę 6 maja. Spotykamy się na rogu ul. Płaskowickiej i ul. Stryjeńskich o godz. 11.00. Udział w spacerze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych, dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE M.ST. WARSZAWA

Zobacz też

reklama