Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

TEDx Warsaw University of Technology 2017

TEDx Warsaw University of Technology 2017
Data: 21 Kwietnia 2017, piątek, Godzina: 10.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (pokaż na mapie)
Czy kiedykolwiek w swoim życiu doświadczyłeś "Wsparcia"? A może sam zrobiłeś coś, co odmieniło czyjeś życie na lepsze? Jeśli tak, to już co najmniej jedna rzecz łączy Cię z jedenastką niesamowitych ludzi, a zarazem jedenastką niesamowitych historii.
Dnia 21 kwietnia 2017 o godz. 10.00 w Głównej Auli Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędzie się konferencja "TEDx Warsaw University of Technology", której tematyką przewodnią będzie "Support - Wsparcie". :)

Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.
Patronat nad wydarzeniem objeła Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego.

Rejestracja na wydarzenie została już zakończona, ale możesz jeszcze uczestniczyć w wydarzeniu dzięki transmisji wydarzenia online, która będzie dostępna na stronie TVPW -link :)
Radiową transmisję dla Was przeprowadzi Radio Aktywne poprzez player, który umieszczony będzie na stronie Radia - radioaktywne.pl :)

Patronem medialnym wydarzenia jest również Polibuda.info :)

Zobacz też

reklama