Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Czubudusie & Pan Wigwam - występy impro

Czubudusie & Pan Wigwam - występy impro

reklama
data Data: 23 kwietnia 2017, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, GEMBA, Wilcza 50/52 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Święta święta i... powracamy do Gemby :) Pora spalić jajka z majonezem i wyćwiczyć mięśnie brzucha. Polecany przez nas sposób? Śmiech! A specjalistami w tej dziedzienie dietetyki są grupy: Czubudusie oraz Pan Wigwam.

Zapraszamy!

O grupach:

CZUBUDUSIE
Buczek / Czuba / Degórski / Siepracki
Grupa impro Czubudusie składa się przede wszystkim z ludzi, a tak bardziej szczegółowo, to z jednej kobiety i trzech mężczyzn. Członkowie tego kwartetu odbyli wiele kursów i szkoleń impro, a także występowali w różnych składach w Klubie Komediowym, Dużym Pokoju, Gembie, Resorcie.
Na cotygodniowych spotkaniach grupy BCDS regularnie pojawiają się duchy samego Dela Close'a i Violi Spolin, pokrzykując "Dajesz, dajesz!", "Więcej tak, i!", "Komedia to tragedia plus czas!", "Komedia minus skórka od banana to mniejsza składka na ubezpieczenie" itp.
Tak szczerze mówiąc, Buczek / Czuba / Degórski / Siepracki mając już dość tych krzyków guru i gurki impro oraz teatru w sali baletowej (gdzie ćwiczą), uciekają na miasto, żeby się posłuchać i popatrzeć na siebie w towarzystwie widowni i spróbować opowiedzieć improwizowaną historię o fundamentalnych sprawach w prosty, soczysty sposób. Lub soczystą historię bazującą na prostych fundamentach.

PAN WIGWAM
Teatr Improwizacji Pan Wigwam powstał w listopadzie 2014 roku z inicjatywy Daniela Siedleckiego i Michała Głębickiego i składał się początkowo z aktorów i absolwentów warsztatów teatralnych oraz warsztatów improwizacji.
Nazwa grupy pochodzi z czasów, gdy podczas pewnego wyjazdu z grupą teatralną Daniel założył na głowę prześcieradło i poszedł straszyć dziewczyny, na co Michał Głębicki nazwał go „Panem Wigwamem” a nie duchem, mimo że jego ubiór na to wskazywał.
Grupa ma charakter nieformalny, jest grupą bliskich przyjaciół, ludzi otwartych na siebie, którzy chcą razem tworzyć wciągające widowiska na scenie i rozwijać swoje umiejętności improwizatorskie. Cechą spektakli wigwamowców są eksperymenty fabularne: nagłe zwroty akcji, realizm przechodzący w absurd i gra z horyzontem oczekiwań widza. Każda sztuka jest skandalicznie nowa, jednorazowa i niepowtarzalna. Od 2015 roku przy teatrze improwizacji działa też Szkoła Improwizacji Teatralnej „Wigwam Sql”, która popularyzuje improwizację, a po części stanowi wylęgarnię nowych członków grupy.

Skład grupy:
Michał Kochanowski
Tomek Krupka
Michał Glębicki
Adam Jagodziński
Basia Jastrzębska
Daniel Siedlecki

(zdj. Adam Śledziak)
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)