Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Spacer po Odolanach - pozwólcie mieszkać po ludzku!

Spacer po Odolanach - pozwólcie mieszkać po ludzku!
Data: 23 Kwietnia 2017, niedziela, Godzina: 13.00
Miejsce: Warszawa - Wola (pokaż na mapie)
Znikające miejsca postojowe, ekokratki zamiast prawdziwej zieleni, brak remontów dróg, brak placów zabaw, zbyt gęsta zabudowa... – brzmi znajomo? To tylko niektóre bolączki wielu intensywnie zabudowywanych okolic, których dobrym przykładem są wolskie Odolany. Miejscy urzędnicy winą za taki stan rzeczy obarczają brak planu miejscowego. Czy rzeczywiście jest to jedyna przyczyna degradacji przestrzeni? Na skutek jakich decyzji powstają problemy, które utrudniają życie w tej okolicy i czy naprawdę są one zgodne z przepisami? Czy da się im zapobiec?

Takie pytania zadali sobie mieszkańcy i wspierający ich aktywiści, którzy wspólnie postanowili: dość tego! Chcemy MIESZKAĆ PO LUDZKU!

Zapraszamy na spacer po Odolanach, na którym pokażemy 9 urzędniczo-deweloperskich „optymalizacji”, które odkryliśmy po przeprowadzeniu społecznego audytu naszej okolicy. Mamy przeczucie, że nie jest to jedyna okolica, gdzie można się natknąć na takie sztuczki..

Widzimy się w niedzielę 23-go kwietnia o godz. 13.
Spotkanie: Skrzyżowanie ul. Wschowskiej i Warneńczyka, Odolany, Wola, Warszawa,

Do zobaczenia!

Zobacz też

reklama