Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Lewica czy lewactwo? Otwarta dyskusja w formie procesu grupowego

Lewica czy lewactwo? Otwarta dyskusja w formie procesu grupowego
Data: 22 Kwietnia 2017, sobota, Godzina: 17.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Ośrodek PRZEMIANY, ul. Krucza 17/13 (pokaż na mapie)
Zapraszamy wszystkich do dyskusji w formie procesu grupowego o polskiej lewicy.
Wszystkie sondaże opinii pokazują, że partie lewicowe albo nie mają szans na miejsce w parlamencie albo ledwie przekraczają próg wyborczy. Dlaczego się tak dzieje gdy przy prawicowych rządach odżywiają poglądy bliskie lewicy? Czy dlatego, że polska lewica nie może zdjąć z siebie etykietki "postkomuny"? A może dała sobie już nakleić kolejną - lewactwa?
Te i inne jeszcze pytania będziemy mogli postawić podczas procesu grupowego.

Proces grupowy to rodzaj pogłębionej dyskusji wszystkich obecnych uczestników nad zagadnieniem lub zdarzeniem życia społecznego i politycznego, który emocjonalnie ich porusza.
Celem procesu jest pełniejsze wyrażenie swojego stanowiska, jak również zrozumienie stanowiska drugiej strony. Dzięki temu możliwe jest dostrzeżenie głębokiej struktury konfliktu, zwiększa się świadomość własnych przekonań i umiejętność skutecznego reprezentowania ich w konflikcie. Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki różnych poglądów.

Przyjdźcie, jeśli brakuje Wam głębokiej dyskusji na tematy społeczne, która uwzględniałaby więcej niż ciągle te same argumenty, których druga strona nie przyjmuje do wiadomości i jeśli chcielibyście rozmowy która nie toczyłaby się błędnym kole. Aby tak było trzeba być uważnym również na uczucia i głębsze wartości, zmieniać perspektywę i rozumieć ukryte znaczenia wypowiedzi. Pomagają w tym Agnieszka Grądek i Paweł Szczęsny, facylitatorzy procesów grupowych Instytutu Psychologii Procesu.
Więcej o metodzie możecie przeczytać tu: link

Miejsce: Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY, ul. Krucza 17/13

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa mailem na adres agnieszkagradek@gmail.com lub sms'em 880 66 33 11 pawelszczesny@o2.pl; tel. 602739467

Zobacz też

reklama