Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Ekocuda - Targi Kosmetyków Naturalnych Vol. 2

Ekocuda - Targi Kosmetyków Naturalnych Vol. 2
Data rozpoczęcia: 22 Kwietnia 2017, sobota, Godzina: 11.00
Data zakończenia: 23 Kwietnia 2017
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Bracka 25 (pokaż na mapie)
WEJŚCIE NA TARGI JEST BEZPŁATNE! :)
godz. 11.00-19.00 (sobota i niedziela)

Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą.
„Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych” to już druga edycja Targów. Pierwszą edycję odwiedziło blisko 8 tysięcy osób! :)

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

Oprócz tego odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia.
To wydarzenie organizowane z zamiłowania do zdrowego i naturalnego stylu życia, niecodzienny event tworzony przez ludzi i dla ludzi z pasją.

Zobacz też

reklama