Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Piknik urodzinowy Lasów miejskich - Warszawa

Piknik urodzinowy Lasów miejskich - Warszawa

reklama
data Data: 22 kwietnia 2017, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 12:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wawer, Korkowa 170A (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Lasy Miejskie – Warszawa już od dziesięciu lat troszczą się o lasy w granicach stolicy, tak aby dobrze służyły wszystkim mieszkańcom stolicy. Troszczyć się jest o co, bo lasy stanowią około 15 procent powierzchni miasta.
Z okazji naszego jubileuszu zapraszamy Państwa na piknik urodzinowy połączony z otwarciem oczka wodnego w Lesie Sobieskiego.
W programie pikniku znajdą się między innymi warsztaty kulinarne, w czasie których wykorzystane zostaną leśne smakołyki. Będziemy próbować przetworów z owoców runa i podszytu leśnego.
Sokolnik zaprezentuje niezwykłe umiejętności lotnicze ptaków drapieżnych, a w przerwach między pokazami będzie można zapytać go o tajniki jego pracy. W czasie warsztatów rzeźbiarskich każdy będzie mógł spróbować swoich sił operując dłutem i młotkiem. Może ktoś odkryje w sobie ukryty rzeźbiarski talent? Dzięki bartnikowi będziemy mieli możliwość podejrzeć pracę pszczół w barci oraz zrobić świeczkę z wosku pszczelego.
Na pikniku gościć będziemy pracowników sąsiednich nadleśnictw, z którymi Lasy Miejskie - Warszawa tworzą Leśny Kompleks Promocyjny - Lasy Warszawskie. Leśnicy z Lasów Państwowych przygotują dla mieszkańców m.in. ścieżkę zmysłów.
Zapraszamy do siedziby Lasów Miejskich – Warszawa, na terenie Lasu Sobieskiego ul. Korkowa 170A, wjazd od ulicy Jagiellońskiej. Piknik potrwa od godziny 12.00 do 16.00
Mapka dojazdu: link
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)