Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

English language exchange meeting

English language exchange meeting

reklama
data Data: 25 kwietnia 2017, wtorek

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, LaBOR ul. Zgoda 1 (pokaż na mapie)
Opti Taxi


rejestracja Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.
Spotkanie wymiany językowej angielski - polski, polski - angielskiej. W przytulnej węgierskiej klubokawiarni LaBOR w centrum Warszawy. Będziesz mógł spędzić czas na rozmowach w jęz. angielskim, poznać nowych ludzi i podszkolić nieco swój angielski. Na początku spotkania dla lepszego zapoznania się będzie gra w słówka. Organizatorzy spotkania zadbają, aby każdy uczestnik czuł się swobodnie i był zadowolony z uczestnictwa w spotkaniu.

Zainteresowane osoby proszę o bezpłatne zapisanie się na listę uczestników. Pozwoli to na lepszą organizację spotkania : )

Gdybyś miał pytania zadzwoń tel. 506182977
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 2 + 3 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free, informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą: 00-672 Warszawa, ul. Piękna 68, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem http://4free.waw.pl/cookies.

Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)