Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

English language exchange meeting

English language exchange meeting
Data: 25 Kwietnia 2017, wtorek, Godzina: 19.30
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, LaBOR ul. Zgoda 1 (pokaż na mapie)
Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.

Spotkanie wymiany językowej angielski - polski, polski - angielskiej. W przytulnej węgierskiej klubokawiarni LaBOR w centrum Warszawy. Będziesz mógł spędzić czas na rozmowach w jęz. angielskim, poznać nowych ludzi i podszkolić nieco swój angielski. Na początku spotkania dla lepszego zapoznania się będzie gra w słówka. Organizatorzy spotkania zadbają, aby każdy uczestnik czuł się swobodnie i był zadowolony z uczestnictwa w spotkaniu.

Zainteresowane osoby proszę o bezpłatne zapisanie się na listę uczestników. Pozwoli to na lepszą organizację spotkania : )

Gdybyś miał pytania zadzwoń tel. 506182977
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 9 + 2 =


(jeżeli pole jest zaznaczone, powyższy adres e-mail zostanie dopisany do listy odbiorców newslettera waw4free)


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free wyrażasz jednocześnie zgodę na wysyłanie na podany adres wiadomości z serwisu waw4free oraz na przetwarzanie przez administratora portalu podanych danych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883). Pełny regulamin świadczenia usług portalu waw4free znajdziesz na stronie http://4free.waw.pl/regulamin.

Zobacz też

reklama