Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Języki miłości - wykład aktywny

Języki miłości - wykład aktywny
Data: 30 Kwietnia 2017, niedziela, Godzina: 9.30
Miejsce: Warszawa - Ochota, Stołeczny Klub Aktywnych Tatów, Batorego 14 lok. 67 (pokaż na mapie)
Gary Chapman, obserwując dobrze funkcjonujące, szczęśliwe małżeństwa, zauważył, że istnieje pięć kluczowych obszarów, dzięki którym partnerzy czują się kochani i szczęśliwi w związku. A z nich wynikają sposoby, w jaki okazujemy miłość i w jaki chcemy jej doświadczać – tzw. języki miłości. Zwykle każdy z nas ma swój podstawowy „język miłości” i bywa, że jest inny niż współmałżonka. Zrozumienie, czego oboje potrzebujemy, by czuć się spełnionymi w związku i nauczenie się adekwatnego odpowiadania na język partnera pozwala wzmocnić lub przywrócić poczucie bliskości. Koncepcja Chapmana jest bardzo pomocna i inspirująca zarówno dla par na początku wspólnej drogi, jak i związków, w które wkradła się już rutyna lub które przeżywają kryzys.

Termin: 30 kwietnia 2017, 9.30-13.00
Miejsce: SKAT – Batorego 14 ok. 67

Odpłatność: udział jest nieodpłatny (zajęcia są współfinansowane przez Miasto st. Warszawa i naszą Fundację w ramach projektu „SKAT – Stołeczny Klub Aktywnych Tatów”.)

Forma: wykład aktywny, możecie przyjść w pojedynkę lub we dwoje

Konieczność zapisów: biuro@rozwodpoczekaj.org.pl

Zobacz też

reklama