Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

ROWEROWY START W WARSZAWIE

ROWEROWY START W WARSZAWIE

reklama
data Data: 22 kwietnia 2017, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście
Opti Taxi
Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Warszawie! Rozpocznie się wspólnym przejazdem rowerzystów, zakończy piknikiem rowerowym. Wydarzenie będzie rozpoczynało rowerowe kampanie społeczno-edukacyjne, organizowane przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie.

Przejazd rozpocznie się o godzinie 12 na Placu Zamkowym, planowo potrwa ok 2 godzin, do pokonania będzie około 11 kilometrów (trasa przejazdu na dole).

Po przejechaniu trasy, na uczestników będzie czekał piknik rowerowy przy Parku Fontann. Na miejscu wystawią się partnerzy kampanii Rowerowy Maj i ECC (Europejskiej Rywalizacji Rowerowej), w której Warszawa wystartuje po raz kolejny. ECC jest największą europejską rywalizacją rowerową, w której biorą udział mieszkańcy miast. Celem rywalizacji jest promocja roweru, jako zdrowego środka transportu oraz popularyzacja jazdy na rowerze. Pod uwagę będą brane przejazdy zarejestrowane w aplikacji Naviki w okresie od 1 do 31 maja, w których rower zastępuje inny środek transportu, czyli najczęściej podróże z domu do pracy lub szkoły, po zakupy, do kina, teatru itp.

Podczas pikniku, w namiocie ZDM dla pierwszych 500 osób, które zarejestrują się w aplikacji Naviki i dołączą do teamu Warszawa, przekażemy pakiety startowe, zawierające rowerowe gadżety ZDM oraz partnerów i sponsorów.

Harmonogram wydarzenia:
11.30 – 12.00 – zbiórka na pl. Zamkowym
12.00 – start przejazdu ulicami Warszawy
14.00 – dojazd pod Park Fontann
17.00 – zakończenie pikniku

Trasa przejazdu:
Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Rondo de Gaulle’a, Aleje Jerozolimskie, wiadukt i most Poniatowskiego, rondo Waszyngtona, aleja Zieleniecka, Targowa, Aleja Solidarności, most Śląsko-Dąbrowski, plac Bankowy, Leszno, Okopowa, Stawki, Muranowska, Konwiktorska, Sanguszki, Rybaki.
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)