Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Improwizacja od kuchni - darmowy warsztat

Improwizacja od kuchni - darmowy warsztat

reklama
data Data: 25 kwietnia 2017, wtorek

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Żoliborz, Tęcza od kuchni, ul. Pawła Suzina 8 (pokaż na mapie)
Opti Taxi


rejestracja Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.
Czy oglądając spektakle improwizowane, zastanawiasz się czasem, skąd Ci ludzie biorą swoje pomysły? Jak to możliwe, że wychodzą na scenę i po prostu prowadzą dialog? Czy możliwe jest budowanie scen bez przygotowania?
Odpowiedź brzmi - tak :)
Słowo "tak" - to najczęstsza odpowiedź, jaką usłyszysz na naszym warsztacie, ponieważ improwizacja jest sztuką opartą na akceptacji tego, co słyszymy i widzimy i budowaniu na tym, nawet gdy to, co słyszymy wydaje nam się czasem dziwne lub absurdalne.

Na naszym warsztacie dowiesz się też, jak cieszyć się dziwnych przypadków życia , a przynajmniej się nimi nie stresować :)

Zapraszamy do wspólnego działania :)

Czego jeszcze możesz nauczyć się na naszych warsztatach?
✔ poznasz twórczą moc akceptacji
✔ rozwiniesz podzielność uwagi
✔ wyćwiczysz umiejętność słuchania i koncentracji
✔ nauczysz się reagować spontanicznie
✔ poznasz nowe sposoby kreatywnego myślenia
✔ opanujesz podstawy aktorstwa i ruchu scenicznego
✔ pokonasz strach przed publicznymi występami
✔ poznasz nowe, interesujące osoby

Efekt uboczny scenek to solidna dawka śmiechu :)

Miejsce: Tęcza od kuchni, ul. Pawła Suzina 8 (przy stacji metra Plac Wilsona)
Kiedy: 25.04.2017, 18.30 - 21.00

Zalecany jest wygodny strój i buty. Doświadczenie sceniczne nie jest wymagane.

Zajęcia będą trwały 2,5 godziny z jedną przerwą.
Na zajęciach woda, cola i krówki.
Koszt - 0 zł,

O prowadzącym:
Daniel Siedlecki - absolwent polonistyki i hungarystyki UW. Wykładał węgierską literaturę współczesną w Uniwersytecie Warszawskim. Prowadził kursy kreatywnego pisania, m. in. w szkole pisarskiej "Pasja Pisania" i Fundacji "Ja Kobieta", a także kursy kultury języka w Fabryce Języka i w IPN-ie. Poza "Panem Wigwamem" grywa sobie w sztukach klasycznych i w serialach. Pisze powieść, której nie może skończyć oraz bloga, którego na pewno nie skończy. Swój impro-warsztat szlifował w Impro Labie, Szkole Impro oraz Akademii Sztuki i Kultury. Od roku prowadzi szkołę improwizacji Wigwam Sql. Interesuje go eksperymentowanie na scenie, szukanie nowych gier i ćwiczeń i formatów. Na warsztatach rozwija w szczególności teatr fabularny i długą formę improwizacji. W życiu fascynuje go wszystko, co związane ze słowem: (literatura, aktorstwo, improwizacja, reklama, historia, religia i psychologia), tudzież z ciałem (siłownia, bieganie, wyszukane imprezy, dobre jedzenie, koty)

Więcej informacji: 692 888 760.

Zapraszamy :)
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 6 + 4 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free, informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą: 00-672 Warszawa, ul. Piękna 68, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem http://4free.waw.pl/cookies.

Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)