Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
Możesz za darmo korzystać z waw4free, dzięki reklamom wyświetlanym na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Nowa nadzieja: Światłowstręt, Obiekt, Figura, Kołysanka

Nowa nadzieja: Światłowstręt, Obiekt, Figura, Kołysanka
data Data: 27 Kwietnia 2017, czwartek

data Godzina rozpoczęcia: 20:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, U-jazdowski Kino, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Jazdów 2 (pokaż na mapie)
U–jazdowski Kino

W polskim kinie dzieje się o wiele więcej niż się wydaje. Polskie filmy i ich twórcy od kilku lat doceniani są na zagranicznych festiwalach, filmy są pokazywane i komentowane na całym świecie, ale zainteresowanie to rzadko wychodzi poza zamknięty krąg branży filmowej. Widzom spoza niego bardzo trudno zobaczyć te filmy – najczęściej krótkie metraże, dokumenty, eksperymenty, które kończą swój festiwalowy żywot z mnóstwem nagród, ale też często bez możliwości prezentacji szerszej publiczności. Nowym cyklem w U–jazdowskim chcemy dać widzom kinowym możliwość skonfrontowania się z tą nową młodą energią, która buzuje w rodzimej kinematografii. Będziemy rozmawiać z twórcami, nie tylko o ich filmach, także o ich miejscu w łańcuchu produkcyjnym i jego wpływie na kształt kina.

27/04/2017, 20:00, wstęp wolny

Światłowstręt
reż. Karolina Breguła, 28’

Obiekt
reż. Paulina Skibińska 15’

Figura
reż. Katarzyna Gondek, 9’

Kołysanka
reż. Przemek Węgrzyn, 4’
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!

Zobacz też

reklama