Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Z BEATĄ OSTROWICKĄ O NIEPOKOJACH PRZEDSZKOLAKÓW

Z BEATĄ OSTROWICKĄ O NIEPOKOJACH PRZEDSZKOLAKÓW
Data: 14 Maja 2017, niedziela, Godzina: 11.30
Miejsce: Warszawa - Wilanów, Kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a (pokaż na mapie)
Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.

14 maja, w niedzielę o godz. 11.30 zapraszamy na spotkanie z pisarką Beatą Ostrowicką, autorką m.in. „Lulaków, Pana Czekoladki i przedszkola”, „Ale ja tak chcę”. Wspólnie oswoimy dziecięce lęki, związane z pierwszymi dniami w szkole i przedszkolu.

Spotkanie jest częścią cyklu zajęć „Trudne tematy w literaturze dla dzieci”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod patronatem medialnym portalu Qlturka i kwartalnika Ryms.

Zapraszamy dzieci od 4 lat, wstęp WOLNY, zapisy poprzez formularz poniżej lub tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl.
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 3 + 4 =


(jeżeli pole jest zaznaczone, powyższy adres e-mail zostanie dopisany do listy odbiorców newslettera waw4free)


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free wyrażasz jednocześnie zgodę na wysyłanie na podany adres wiadomości z serwisu waw4free oraz na przetwarzanie przez administratora portalu podanych danych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883). Pełny regulamin świadczenia usług portalu waw4free znajdziesz na stronie http://4free.waw.pl/regulamin.

Zobacz też

reklama