Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Spotkanie Autorskie z Nikodemem Pałaszem

Spotkanie Autorskie z Nikodemem Pałaszem
Data: 24 Kwietnia 2017, poniedziałek, Godzina: 18.00
Miejsce: Warszawa - Bielany, Wypożyczalnia Dla Dorosłych i Młodzieży nr 65, ul Petofiego 3 (pokaż na mapie)
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Nikodemem Pałaszem do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 65, przy ul Petofiego 3.

Nikodem Pałasz urodził się w 1974 roku w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowych Studiów Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej, Podyplomowych Studiów Zarządzania Potencjałem Społecznym i Doradztwa Personalnego (Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych)

Współpracował i współpracuje indywidualnie m.in. z czołowymi zawodnikami świata, medalistami Igrzysk Olimpijskich, Mistrzami i rekordzistami Polski. Jego klienci to m.in.: tenisiści, pływacy, bokserzy, szermierze, piłkarze. Posiada dyplom Managera Sportu wydany przez MSiT.

Jest autorem książek „Brudna gra” (2014), „Sam na sam ze śmiercią” (2015), „Dobry Niemiec to martwy Niemiec” (2016), „Zabójczy Tie-Break” (2016).

Zobacz też

reklama