Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

VI Warszawskie Dni Nauki o Zdrowiu

VI Warszawskie Dni Nauki o Zdrowiu
Data: 01 Czerwca 2017, czwartek, Godzina: 9.00
Miejsce: Warszawa - Ochota, Warszawski Uniwersytet Medyczny (pokaż na mapie)
Konferencja przeznaczona dla studentów oraz absolwentów uczelni medycznych, a także studentów i absolwentów kierunków pozamedycznych oraz wszystkich osób zainteresowanych wymianą poglądów oraz doświadczeń naukowych w obszarze nauk o zdrowiu, zdrowia publicznego, epidemiologii, medycyny społecznej i środowiskowej, promocji zdrowia jak również zagadnień z zakresu prawa medycznego oraz ekonomii i zarządzania w sektorze zdrowotnym.

Uczestnictwo w konferencji może mieć charakter bierny jak i czynny (wygłoszenie prezentacji podczas sympozjum). Uczestnik czynny powinien do dnia 15 marca przesłać abstrakt na maila kolo.managerow.zdrowia@gmail.com Prosimy zapoznać się z wymaganiami abstraktów na stronie wdnoz.wum.edu.pl w zakładce Zgłaszanie prac.

Każda osoba zainteresowana udziałem w Warszawskich Dniach Nauki o Zdrowiu zobligowana jest do zgłoszenia uczestnictwa poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia (link poniżej).

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma punkty edukacyjne i certyfikat poświadczający udział.

Zobacz też

reklama