Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Nastolatek źle sie czuje w grupie. Jak mu pomoc?

Nastolatek źle sie czuje w grupie. Jak mu pomoc?
📅 Data: niedziela, 22 stycznia 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz, Ośrodek ReGeneRacja, Tucholska 37 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy rodziców, opiekunów, jak również zainteresowane nastolatki na WYKŁAD OTWARTY pt.: „Nastolatek źle się czuje w grupie. Jak mu pomoc?”, który odbędzie się w NIEDZIELĘ 22 stycznia 2017r. o godzinie 11:00. WSTĘP WOLNY
Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane prosimy o zapis w biurze.

Wykład i dyskusję poprowadzą Beata Wójcik i Anna Gryczewska, psychoterapeutki pracujące z młodzieżą w Ośrodku ReGeneRacja.

W trakcie naszego spotkania będziemy dyskutować o tym jak ważne w życiu młodego człowieka jest budowanie relacji z rówieśnikami. Co temu sprzyja, a co może wycofywać. Jaki udział mają w tym rodzice i co począć, gdy obawy i wątpliwości o dziecko spędzają sen z powiek. Zaproponujemy również kilka skutecznych sposobów na pracę z wycofującym się nastolatkiem.

Beata Wójcik: Absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz podyplomowych Studiów Pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Ukończyła także Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Posiada certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ma za sobą cztery lata stażu w szpitalu psychiatrycznym, gdzie zajmowała się terapią indywidualną i grupową. Dziesięć lat pracowała w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie zajmowała się diagnozą psychologiczną i pracą terapeutyczną z młodzieżą i rodzicami.

Anna Gryczewska: Absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozie i terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, zachowania, mowy oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Klinice Pediatrii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. W Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku zajmowałm się diagnozą neuropsychologiczną osób z uszkodzeniami mózgu. Doświadczenie z zakresu psychiatrii zdobyła w V Klinice Psychiatrii Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, gdzie zajmowała się prowadzeniem zajęć terapeutycznych, konsultacji psychologicznych, diagnozą psychologiczną, poradnictwem oraz prowadzeniem terapii indywidualnej i grupowej w podejściu psychodynamicznym. Obecnie jest związana zawodowo z Wydziałem Psychologów Komendy Stołecznej Policji oraz Oddziałem Rehabilitacji Psychiatrycznej na Dolnej w Warszawie, gdzie prowadzi terapię indywidualną i grupową. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Żoliborz lub w kategoriach: wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧