Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

VICE: Dokumentalnie

VICE: Dokumentalnie

reklama
data Data: 16 stycznia 2017, poniedziałek

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, barStudio, Plac Defilad 1 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Podczas pierwszej w tym roku projekcji „VICE: Dokumentalnie” wprowadzimy Was do świata dziewczyńskich rozmów, które w nieskrępowany sposób podejmują tematy praw i seksualności kobiet. Zaraz potem wpadniecie w sam środek nielegalnej brytyjskiej sceny rave’owej.

barStudio (Pałac Kultury i Nauki)
16.I
19:00
wstęp wolny

W cyklu „VICE Dokumentalnie” razem z baremStudio zapraszamy na projekcje najlepszych dokumentów stworzonych przez ekipy VICE, i-D, VICELAND oraz NOISEY.

Filmy wyświetlane będą w języku angielskim, bez napisów

GURLS TALK WITH ADWOA ABOAH [reż. Eloise King; 30’]
Modelka, aktorka i twarz jednego z ostatnich wydań i-D, Adwoa Aboah, ma misję. Chce namówić dziewczyny do otwartych i nieskrępowanych rozmów o zdrowiu psychicznym, samoocenie i seksualności poprzez swój projekt Gurls Talk.
Podróżujemy z młodą aktywistką do Los Angeles, by spotkać się z silnymi, pewnymi siebie kobietami, które walczą o zmiany. Przyglądamy się wartej obecnie miliard dolarów scenie klubów ze striptizem w LA, odwiedzamy kobiecy gang motocyklowy, rozmawiamy o wolności seksualnej. Adwoa i jej rozmówczynie pokazują, jak możemy zmienić przyszłość kobiet na lepsze.

BRITAIN'S ILLEGAL RAVE RENAISSANCE [reż. Rhys James; 38’]
Rave to jedna ze współczesnych kulturowych wizytówek Wielkiej Brytanii. Jednak po pierwszej fali popularności na przełomie lat 80. i 90. rave został zmuszony do przejścia do podziemia przez nowe rygorystyczne prawa i powstanie dużych, licencjonowanych klubów.
W ciągu ostatnich dziesięciu lat zamknęła się niemal połowa brytyjskich klubów, a w ich miejscu pojawiło się zupełnie nowe zjawisko: rave w wydaniu z XXI wieku. Wykorzystując szczypce do cięcia metalu i zagmatwane prawa o skłotach młodzi ludzie włamują się do nieużywanych lokali, by do białego rana ostro balować w oparach wdychanego z baloników podtlenku azotu.
Sytuacja nie przedstawia się jednak najlepiej: policja cały czas przykręca śrubę i stosuje coraz ostrzejsze metody walki z nielegalnymi imprezami, a w mediach rozpętała się panika wywołana przez kilka śmiertelnych wypadków, do których doszło w improwizowanych klubach. Pojawia się więc pytanie: czy nowy rave ma szansę na przetrwanie?
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)