Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

"Siedem smaków Azji"

"Siedem smaków Azji"
Data: 16 Stycznia 2017, poniedziałek, Godzina: 19.30
Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Wileńska 3 (pokaż na mapie)
Bez pieniędzy każdy z nas byłby bogaty. Czyli Pan Czosnek w Azji!
Włodek opowie o tym jak przez blisko 3 miesiące odkrywał smaki Azji płd. wsch. odwiedzając takie kraje jak Tajlandię, Laos, Wietnam, Kambodżę, Borneo, Malezję i Singapur. W tym czasie pracował na farmie za posiłki, uczył dzieci angielskiego za nocleg, rozdawał zabawki i przybory szkolne w Laosie, poznał mnóstwo przyjaznych ludzi i na motorze, bez prawa jazdy przejechał cały Wietnam. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak smakuję Laos? czy Borneo to rajska wyspa? a Singapur to słodki pączek w maśle to koniecznie przyjdźcie wysłuchać moich opowieści!

Włodek Nielipiński – jest absolwentem Geografii (Turystyki Międzynarodowej) na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu. Pasjonuje się podróżami, które stały się jego sposobem na życie. Udowadnia, że pieniądze nigdy nie były, ani nie będą przeszkodą w realizowaniu podróżniczych fantazji. Radio Wrocław o zapalonym podróżniku pisze „Może zostać ekspertem w sprawie oszczędnej turystyki" Autor podróżniczego bloga „Pan Czosnek w Podróży".

Zobacz też

reklama