Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

BLUES & JAZZ EVENING - JUST DUET LIVE

BLUES & JAZZ EVENING - JUST DUET LIVE
Data: 12 Stycznia 2017, czwartek, Godzina: 20.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, POLYESTER CAFE, ul.Freta 49/51 (pokaż na mapie)
Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.

Zpraszamy na wyjątkowy, muzyczny, energetyczny i nastrojowy koncert do POLYESTER CAFE. Wieczór Bluesowych, Swingowych i Jazzowych muzycznych nastrojów zaprasza Magada Okusami i Piotr Ruciński. Zaczynamy w czwartek 22.12.2016 o godz. 20:00. JUST DUET - Magda Okusami i Piotr Ruciński występowali razem w wielu warszawskich klubach i na festiwalach bluesowych. Magda Okusami obdarzona ciepłym i charakterystycznym głosem jest również autorką tekstów i muzyki części utworów wykonywanych przez duet. Piotr Ruciński akompaniujący jej na gitarze jest muzykiem od wielu lat występującym na polskiej scenie. Program duetu składa się zarówno z jazzowych i bluesowych standardów, jak i własnych kompozycji muzyków. Zapowiada się niezapomniany wieczór z mnóstwem pozytywnych i energetycznych dźwięków. Wstęp wolny.
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 7 + 7 =


(jeżeli pole jest zaznaczone, powyższy adres e-mail zostanie dopisany do listy odbiorców newslettera waw4free)


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free wyrażasz jednocześnie zgodę na wysyłanie na podany adres wiadomości z serwisu waw4free oraz na przetwarzanie przez administratora portalu podanych danych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883). Pełny regulamin świadczenia usług portalu waw4free znajdziesz na stronie http://4free.waw.pl/regulamin.

Zobacz też

reklama