Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

BLUES & JAZZ EVENING - JUST DUET LIVE

BLUES & JAZZ EVENING - JUST DUET LIVE

reklama
data Data: 12 stycznia 2017, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 20:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, POLYESTER CAFE, ul.Freta 49/51 (pokaż na mapie)

rejestracja Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.
Zpraszamy na wyjątkowy, muzyczny, energetyczny i nastrojowy koncert do POLYESTER CAFE. Wieczór Bluesowych, Swingowych i Jazzowych muzycznych nastrojów zaprasza Magada Okusami i Piotr Ruciński. Zaczynamy w czwartek 22.12.2016 o godz. 20:00. JUST DUET - Magda Okusami i Piotr Ruciński występowali razem w wielu warszawskich klubach i na festiwalach bluesowych. Magda Okusami obdarzona ciepłym i charakterystycznym głosem jest również autorką tekstów i muzyki części utworów wykonywanych przez duet. Piotr Ruciński akompaniujący jej na gitarze jest muzykiem od wielu lat występującym na polskiej scenie. Program duetu składa się zarówno z jazzowych i bluesowych standardów, jak i własnych kompozycji muzyków. Zapowiada się niezapomniany wieczór z mnóstwem pozytywnych i energetycznych dźwięków. Wstęp wolny.
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 7 + 10 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free wyrażasz jednocześnie zgodę na wysyłanie na podany adres wiadomości z serwisu waw4free oraz na przetwarzanie przez administratora portalu podanych danych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883). Pełny regulamin świadczenia usług portalu waw4free znajdziesz na stronie http://4free.waw.pl/regulamin.

Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)